True Wireless sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus, růžovo zlatá ROZB

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Nejnovější technologie sluchátek Představujeme vám absolutní... více informací »
True Wireless sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus
Značka: neuvedeno
1 784 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Nejnovější technologie sluchátek Představujeme vám absolutní...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Nejnovější technologie sluchátek Představujeme vám absolutní módní novinku sluchátka Air 1 Plus, které vás oslní nejen vytříbeným švédským stylem, ale i novou bezdrátovou technologií čistého a plného zvuku. O perfektní přenos zvuku se postarají kodeky AAC a aptX, a tak si kdykoli a kdekoli můžete vychutnat svůj oblíbený film nebo seriál. Díky technologii Qualcomm CVC 8.0, která redukuje okolní zvuky, se můžete těšit na mimořádnou kvalitu ničím nerušeného hovoru. Nabitá sluchátka po celý víkend Vyražte na dovolenou se sluchátky v uších a relaxujte při vašich oblíbených skladbách až 6,5 hodiny. Poté můžete až 5krát dát sluchátka do ochranného pouzdra dobít a užívat si muziku plnými doušky znovu a znovu. Perfektní přenos zvuku Zažijte nejlepší hudební zážitek čistého bezdrátového zvuku plné kvality a užívejte si krásně znělou muziku. Sluchátka navíc podporují iOS i OS Android. Neobvykle rychlé nabíjení Spěcháte-li na autobus nebo na vlak a sluchátka jsou vybitá, dejte je do krabičky na 10 minut, poté pěkně zpátky do uší a poslouchejte skladby po dlouhých 90 minut. Plná kontrola hlasem a dotekem Už nikdy nepoužívejte svůj telefon pro správu hudby nebo příjem či ukončení hovoru, k tomu nyní máte sluchátka Air 1 Plus se 14 prvkovým dotykovým ovládáním. Často hledaný produkt True Wireless sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus, můžete najít prostě tady na našem webu v oblíbené sekci audio. Najděte si jiné produkty z této populární sekce v akci! Významný dodavatel neuvedeno dlouhodobě nabízí kvalitní zboží za super peníze!

Výjimečný a žádaný kus True Wireless sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus, růžovo zlatá ROZB od top výrobce neuvedeno je k dostání právě teď až neuvěřitelně levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 784 Kč.