True Wireless sluchátka JBL Live PRO+TWS, bílá

True Wireless sluchátka JBL Live Pro+ Opravdu bezdrátová sluchátka od ikonického výrobce audia firmy JBL nesou označení Live Pro+ a pro své budoucí... více informací »
True Wireless sluchátka JBL Live
Značka: JBL
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
True Wireless sluchátka JBL Live Pro+ Opravdu bezdrátová sluchátka od ikonického výrobce audia firmy JBL nesou označení Live Pro+ a pro své budoucí...

True Wireless sluchátka JBL Live Pro+ Opravdu bezdrátová sluchátka od ikonického výrobce audia firmy JBL nesou označení Live Pro+ a pro své budoucí majitele si připravila zejména neuvěřitelně pohodlné nošení, klidně i po celý den, extra dlouhou výdrž baterie a také samozřejmě perfektní zvuk, jehož zárukou je už samotné dobré jméno firmy JBL, ale i autorizovaný zvuk JBL Signature Sound. Skvělý zvuk Základem každého audio zařízení je bezesporu zvuková produkce. Ani tato sluchátka tak nejsou výjimkou a dokážou ve vašich uších vykouzlit opravdu bezkonkurenční podání pro vaši hudbu jakéhokoliv žánru, podcasty i audioknihy. S autorizovaným zvukem JBL Signature Sound totiž skvěle vyniknou všechny skladby, živé koncerty i mluvené slovo. Naprosté soustředění Asi největším tahákem sluchátek je inovativní technologie Adaptivního rušení okolního hluku, které v reálném čase filtruje nežádoucí zvuky z vašeho okolí, které do vašich uší nepustí. Vám tak zůstane pouze čistá hudba nebo hlas volajícího. Můžete se tak plně soustředit na práci, i když jste někde v kavárně nebo na poslech v prostředcích hromadné dopravy. Pohodlné nošení Další zárukou sluchátek je jejich pohodlné nošení. To zajistí zejména jejich ergonomický tvar, který skvěle padne do ucha a pevně drží, aniž by vás jakkoliv tlačil. Můžete se tak spolehnout na maximální komfort i na dlouhých cestách či sportovních aktivitách, a to klidně i za deště díky stupni krytí IPX4. Aby padla opravdu každému, jsou sluchátka vybavena dokonce pěti velkostmi špuntů. Dlouhá výdrž Baterie s dlouhou výdrží slibuje celých 28 hodin poslechu, z toho 7 bude bez jakéhokoliv přerušení a dalších 21 najdete v praktickém dobíjecím pouzdru. Po vybití se navíc na další poslech nemusíte těšit dlouho. Nabíjení přes kabel USB-C či přes bezdrátovou technologii Qi je totiž zvládnuté za méně než dvě hodiny. Pouzdro samotné pak kromě nabíjení navíc i bezpečně ochrání sluchátka například při cestování. Šest mikrofonů Abyste mohli pohodlně volat bez nutnosti tahat mobil z kapsy, jsou sluchátka vybavena nejen jedním, ale hned šesti mikrofony s technologií Beamforming. Jejich úkolem je zejména zaznamenat co nejčistěji váš hlas a odstínit okolní hluky. Přes mikrofon pak budete ovládat i chytrého asistenta Google nebo Alexu a pomocí hlasu upravovat přehrávání, zjišťovat stav baterie nebo měnit režimy aktivního rušení. Pohodlné ovládání Třešničkou na dortu je dotykové ovládání, které je velice pohodlné a to nejen díky tomu, že nemusíte pokaždé mačkat sluchátko do ucha, jako je to u ovládání tlačítkového. Potěší i možnost upravit si spolupráci se sluchátky i samotné přehrávání do detailu ve zdarma stažitelné aplikaci. S technologií Fast Pair jsou navíc sluchátka spárována s vaším přístrojem prakticky okamžitě. A to nejen s jedním, ale díky Dual Connectu klidně se dvěma zároveň.

Kvalitní a levný výrobek True Wireless sluchátka JBL Live PRO+TWS, bílá od top značky JBL snadno můžete najít na našich stránkách teď za extra cenu. Momentálně k dispozici za 2 599 Kč.