True Wireless sluchátka Lamax Trims1, bílá ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Stylová Sluchátka Lamax Trims1 Užijte si naplno svoji oblíbenou... více informací »
True Wireless sluchátka Lamax Trims1
Značka: Lamax
629 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Stylová Sluchátka Lamax Trims1 Užijte si naplno svoji oblíbenou...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Stylová Sluchátka Lamax Trims1 Užijte si naplno svoji oblíbenou hudbu se sluchátky Lamax Trims1 černé barvy s Bluetooth 5.0 a skvělým zvukem, který si vaše písně zaslouží. Vydrží hrát 6 hodin a s nabíjecím pouzdrem lze tento čas dokonce zčtyřnásobit. Navíc nabízí dotykové ovládání, díky kterému můžete nechat na svůj telefon nebo přehrávač pohodlně v kapse. Volnost a kvalita zvuku S vyváženým zvukem technologie BeatBass si vychutnáte mohutné basy, aniž byste byli ochuzeni o středy a výšky. Vše je navíc umocněno kvalitními měniči, doplňkovými kodeky a Bluetooth 5.0 s dosahem 10 metrů bez výpadků. Díky kodekům AAC a SBC bude přenášený zvuk stejně kvalitní jako při připojení přes kabel. Vydrží po celý den Užijte si až šest hodin nepřetržitého poslechu vašich oblíbených interpretů. Za pomocí pouzdra lze navíc sluchátka 3x znovu nabít. Celkově tak vydrží 24 hodin používání, což vám dá doslova celý den poslechu. Pouzdro je pak také chrání proti poškození, když je zrovna nevyužíváte. Jednoduché používání Sluchátka lze snadno ovládat dotykově. Pouhým přejetím přijmete hovor, přepnete si píseň nebo oslovíte Siri či Google Asistenta. Ke všemu se automaticky spárují s vaším zařízením v momentě, kdy je vytáhnete z pouzdra, což vám značně ušetří čas.
Zajímavý výrobek True Wireless sluchátka Lamax Trims1, bílá máte možnost získat v pohodě tady na webu v kategorii audio! Podívejte se na ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci! Známý výrobce Lamax má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky.. Podívejte se sami.

Nejprodávanější produkt True Wireless sluchátka Lamax Trims1, bílá ROZBALENO od výrobce se zárukou kvality Lamax snadno můžete získat právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní získáte od 629 Kč.