True Wireless sluchátka Niceboy HIVE Airsport

Sportovní sluchátka Niceboy Airsport Skvělá sportovní bezdrátová sluchátka od firmy Niceboy se chlubí nejen propracovaným sportovním designem, díky... více informací »
True Wireless sluchátka Niceboy HIVE
Značka: Niceboy
699 Kč
Ověřit dostupnost
Sportovní sluchátka Niceboy Airsport Skvělá sportovní bezdrátová sluchátka od firmy Niceboy se chlubí nejen propracovaným sportovním designem, díky...

Sportovní sluchátka Niceboy Airsport Skvělá sportovní bezdrátová sluchátka od firmy Niceboy se chlubí nejen propracovaným sportovním designem, díky kterému dokonale drží na uších, ale i konstrukcí True Wireless pro opravdu bezdrátové nošení, obrovskou výdrží, kterou podpoří i nabíjecí pouzdro nebo odolností proti vodě a podporou handsfree volání. Ideální pro sport Základním rysem sluchátek je bezesporu možnost poslouchat oblíbenou hudbu či mluvené slovo i při sebenáročnějším sportu. Jsou pro to přizpůsobena zejména ergonomickou konstrukcí háčkem za ucho, který je pevně udrží na místě i v pohybu. Vysoká odolnost vůči vodě zase nedovolí proniknutí putu nebo deště dovnitř sluchátek. Perfektní zvuk Co nejlepší zvukový přednes zajistí především velké 8mm měniče podpořené technologií MaxxBass, která posouvá poslech hudby doslova na novou úroveň. Podpora kodeků AAC a SBC pak navíc zajistí i maximální kvalitu beze ztrát. Dlouhá výdrž Sluchátka se chlubí opravdu velkou výdrží 6 hodin, která stačí i na dlouhou cestu nebo odpolední trénink. Nabíjecí pouzdro pak dodá dalších 19 na celkových 25 hodin, takže můžete poslouchat skoro celý den. Pohodlné ovládání O ovládání se u sluchátek Nicbeoy stará dotykový panel na každém ze sluchátek. Jednoduchým poklepáním tak nastavíte hlasitost nebo přijmete hovor a další funkce. Nemusíte nepohodlně mačkat žádná tlačítka a navíc můžete telefon nechat v kapse. K ovládání lze pak využít i hlasové asistenty. Bezdrátové telefonování Telefonovat pomocí sluchátek je dnes již zažitým standardem, který značně přispívá k pohodlí. Proto i sluchátka Niceboy jsou vybavena ne jedním, ale rovnou dvěma mikrofony, které snímají váš hlas z více stran a jsou tak schopna lepší reprodukce. Volající na druhé straně vás tak uslyší více zřetelně. Diskontní produkt máte možnost nakoupit zrovna tady na našich stránkách zařazený v sekci audio. Získejte zlevněné produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další kousky od značky Niceboy. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt True Wireless sluchátka Niceboy HIVE Airsport od známého dodavatele Niceboy je k dostání momentálně skutečně levně. Aktuálně stojí u nás 699 Kč.