True Wireless sluchátka TCL SOCL500TWS, černá

True Wireless sluchátka TCL SOCL 500 Phantom Black Opravdu bezdrátová sluchátka od výrobce TCL nesoucí název SOCL 500 patří do třídy, která se... více informací »
True Wireless sluchátka TCL SOCL500TWS
Značka: TCL
1 147 Kč
Ověřit dostupnost
True Wireless sluchátka TCL SOCL 500 Phantom Black Opravdu bezdrátová sluchátka od výrobce TCL nesoucí název SOCL 500 patří do třídy, která se...

True Wireless sluchátka TCL SOCL 500 Phantom Black Opravdu bezdrátová sluchátka od výrobce TCL nesoucí název SOCL 500 patří do třídy, která se soustředí na nejen na špičkový hudební přednes, ale má sloužit i jako doplněk životního stylu. Můžete se tak těšit na elegantní design i ergonomický tvar pro každodenní pohodlné nošení. K tomu přispěje i dlouhá výdrž baterie nebo voděodolná konstrukce. BLUETOOTH 5.0 stabilní připojení Dlouhá výdrž až 26 hodin Rychlé nabíjení 15 minut pro hodinu hraní Jedinečný vzhled Poloprůhledný design 5,8mm měniče plné bassy a čistý zvuk Kompaktní pouzdro snadné přenášení Stupeň krytí IPX4 odolnost proti vodě a potu Ergonomický deign pohodlné nošení Pohodlné nošení Sluchátka oplývají ergonomickým designem, který krásně zapadne do ucha a nebude způsobovat žádný nežádaný tlak. Sluchátka se tak budou příjemně nosit i po dlouhou dobu, co je budete mít nasazena. Extrémní výdrž Na jedno nabití vám sluchátka SOCL 500 vydrží krásných 6,5 hodiny, což bohatě postačí na každý výlet nebo cestu autobusem. S nabíjecím pouzdrem pak dají dohromady neskutečných 26 hodin, díky čemuž nemusíte myslet na každodenní nabíjení. Odolnost proti vodě Při každodenním nošení se člověk nevyhne ani nepřízni počasí, a proto jsou tak sluchátka vybavena stupněm krytí IPX4, který slibuje odolnost proti stříkající vodě. Jsou tak chráněna před deštěm, ale také i potem. Dokonalý zvuk Uvnitř sluchátek se nachází 5,8mm měniče, které zajistí silný a plný zvuk s detailním přednesem i působivé bassy. Každá skladba se tak do vašeho ucha rozline přesně tak jak má a bez rušivého chrčení. Stylový design O vaši přízeň se sluchátka uchází nejen perfektními vlastnostmi, ale i svým jedinečným vzhledem. Ten má na svědomí zejména poloprůhledná konstrukce a stylový gradient samotných špuntů i celého pouzdra. Bleskové nabíjení V případě, že vašim sluchátkům dojde šťáva, nemusíte zoufat. Pouzdro je pohodlně, a především rychle dobije na jejich původní výdrž nebo ještě rychleji na potřebnou dobu pro poslech. Samotné pouzdro je pak dobíjeno přes USB-C konektor, takže i zde je zajištěna blesková rychlost.

Kvalitní a levný výrobek True Wireless sluchátka TCL SOCL500TWS, černá od této skvělé značky TCL snadno pořídíte momentálně na webu pořád výhodně. Nabídky od 1 147 Kč.