Trust GXT 310 Gaming Headset (21187) ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Stylový herní headset Kvalitní herní headset Trust GXT 310 Radius se... více informací »
Trust GXT 310 Gaming Headset
Značka: Trust
399 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Stylový herní headset Kvalitní herní headset Trust GXT 310 Radius se...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Stylový herní headset Kvalitní herní headset Trust GXT 310 Radius se stane vaší branou do multiplayerového herního světa. Díky jeho ostrému a jasnému zvuku budete vždy o krok před svými nepřáteli a nastavitelný mikrofon vám umožní komunikovat se spoluhráči, jako byste byli v jedné místnosti. Jeho měkké a pohodlné náušníky vám přinesou hodiny zábavy v maximálním pohodlí. Silný zvuk Herní headset Radius je vybaven 40mm aktivními reproduktory, které vám zajistí maximálně detailní zvuk. Připojte sluchátka pomocí 1 metr dlouhého kabelu AUX k vašemu Playstationu 4, Xbox One nebo Switchi, nebo kabel prodlužte o 1 metr pro pohodlné připojení k PC nebo notebooku. Jasnou komunikací k vítězství Poraďte se se svými spoluhráči, jako byste byli v jedné místnosti a vymyslete plán proti svému nepříteli. Jasný zvuk nastavitelného mikrofonu zajišťuje detailní konverzace a už se tak nikdy nestane, že vás chybná komunikace bude stát porážku. Neskutečný komfort Měkké a pohodlné náušníky vám spolu s nastavitelným mikrofonem a hlavovým pásem poskytnou maximální pohodlí, které potřebujete pro dokonalé ponoření se do herního světa.

Povedený produkt Trust GXT 310 Gaming Headset (21187) ROZBALENO od top výrobce Trust najdete tady a teď ve slevě. Ve skvělé akci za 399 Kč.