Tvrzené sklo 3D Moto E Plus (2017)/E4 Plus

Kvalitní ochrana displeje Obáváte se, že se rozbije displej na vašem oblíbeném mobilním telefonu? S tímto tvrzeným sklem pro mobil Lenovo Moto E... více informací »
Tvrzené sklo 3D Moto E Plus
Značka: Winner Group
128 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní ochrana displeje Obáváte se, že se rozbije displej na vašem oblíbeném mobilním telefonu? S tímto tvrzeným sklem pro mobil Lenovo Moto E...

Kvalitní ochrana displeje Obáváte se, že se rozbije displej na vašem oblíbeném mobilním telefonu? S tímto tvrzeným sklem pro mobil Lenovo Moto E Plus/e4 Plus od společnosti Winner Group už se bát nemusíte! Tento doplněk k vašemu mobilu je velice spolehlivou technologií, jak ochránit displej proti poškrábání a poškození. Kromě toho je samozřejmostí, že tvrzené sklo lze snadno a bez jakýchkoliv obtíží nalepit na váš mobilní telefon. Ani případné vzduchové bublinky nebudou žádný problém. Uživatelsky přívětivý Váš displej bude také chráněn před jakýmikoliv nevzhlednými otisky prstů díky speciální oleofóbní vrstvě, která tomu zabrání. Jelikož se jedná o poslední výstřelek technologie v tomto odvětví, je zaručeno, že po instalaci nebude toto tvrzené sklo působit žádné obtíže uživateli, ať už na poli bezproblémového snímání dotyku, ale ani co se týče kvality barev displeje a jeho čitelnosti.

Zlevněný produkt Tvrzené sklo 3D Moto E Plus (2017)/E4 Plus od oblíbené značky Winner Group pohodlně získáte právě teď u nás za extra cenu. K sehnání zrovna v akci za 128 Kč.