Tvrzené sklo pro Lenovo TAB M10 Kisswill KISSM10 ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Tvrzené sklo Kisswill pro Lenovo TAB M10 Sada Kisswill obsahuje... více informací »
Tvrzené sklo pro Lenovo TAB M10 Kisswill KISSM10
Značka: Kisswill
269 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Tvrzené sklo Kisswill pro Lenovo TAB M10 Sada Kisswill obsahuje...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Tvrzené sklo Kisswill pro Lenovo TAB M10 Sada Kisswill obsahuje ochranné tvrzené sklo tloušťky 0,3 mm pro tablet Lenovo M10, čisticí hadřík z mikrovlákna a alkoholový čisticí hadřík. Tvrzené sklo Kisswill dokonale ochrání displej telefonu před odřením, poškrábáním, nečistotami a jinými nepříznivými událostmi. Sklo je dokonale přilnavé a průhledné. Díky tomu se bude vaše zařízení pohodlně používat a vždy správně reagovat. Unikátní a oblíbený produkt máte možnost sehnat právě nyní tu umístěný v kategorii pro pc! Nyní můžete najít skvělé výrobky z naší kategorie v bezva akci.

Zlevněný kus Tvrzené sklo pro Lenovo TAB M10 Kisswill KISSM10 ROZBALENO od populárního výrobce Kisswill snadno získáte aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. V akci za 269 Kč.