Tyčový mixér Bosch MS61A4110,800W,12 rychlostí ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Profesionální výkon Výkon, který běžně najdete jen v... více informací »
Tyčový mixér Bosch MS61A4110
Značka: neuvedeno
899 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Profesionální výkon Výkon, který běžně najdete jen v...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Profesionální výkon Výkon, který běžně najdete jen v profesionální kuchyni. S mimořádně výkonným motorem 800 W vždy docílíte optimálních výsledků při plnění jakéhokoli úkolu. 12 rychlostí Ať už je to cokoli, majonéza, dětské pokrmy nebo polévky, sekání, mletí nebo mixování, vždy najdete optimální rychlost pro každý úkol a případně si můžete zvolit i funkci turbo. Quattro Blade Inovativní nůž QuattroBlade s výjimečným řezem nabízí při mixování a drcení skutečnou profesionální kvalitu. Nůž vše zpracuje rychle a důkladně, ale také rovnoměrně a pečlivě. Příslušenství 1 x víko 1 x průhledná mixovací nádoba s odměrkou(600 ml) Kvalitní a levný produkt Tyčový mixér Bosch MS61A4110,800W,12 rychlostí ROZBALENO lze získat bezprostředně tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice tyčové mixéry! Připravili jsme pro vás zlevněné výrobky z této sekce snadno online!

Tento levný produkt Tyčový mixér Bosch MS61A4110,800W,12 rychlostí ROZBALENO od skvělé a známé značky neuvedeno snadno můžete pořídit zde nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 899 Kč.