Tyčový mixér Bosch MS6CM4190, 800W

Tyčový mixér Bosch ErgoMixx Style 800 W Černý Sháníte spolehlivý tyčový mixér? Sáhněte po německé kvalitě značky Bosch.... více informací »
Tyčový mixér Bosch MS6CM4190
Značka: Bosch
2 639 Kč
Ověřit dostupnost
Tyčový mixér Bosch ErgoMixx Style 800 W Černý Sháníte spolehlivý tyčový mixér? Sáhněte po německé kvalitě značky Bosch....

Tyčový mixér Bosch ErgoMixx Style 800 W Černý Sháníte spolehlivý tyčový mixér? Sáhněte po německé kvalitě značky Bosch. Mixér je lehký a padne skvěle do ruky. Překvapí ale silou a výdrží. Připravíte s ním lahodné krémové polévky a omáčky, stejně jako trendy koktejly. Zkrátka si poradí s každou výzvou, kterou mu předložíte. Navíc má velmi pohaté příslušenství, se kterým zastane hned několik malých spotřebičů – šlehač, sekáček i struhadlo. Spolehlivý motor S motorem o síle 800 W zpracujete ingredience během chvilky. Pomáhá tomu i novátorský nůž QuattroBlade se čtyřmi čepelemi a funkcí AntiSplash proti stříkání. Výsledky budou vskutku perfektní. Navíc pracuje i na nejvyšší rychlost bez vibrací a je velmi tichý. Dvanáct rychlostí Mixér svou sílu plně přizpůsobí danému úkolu. K dispozici máte hned 12 rychlostí a funkci Turbo pro extra výkon navíc. Omáčku, polévku nebo majonézu tak připravíte vždy rychle, elektivně a za použití optimálního výkonu. Do ruky jako ulitý Ergonomická měkčená rukojeť vám padne skvěle do ruky a nebude klouzat. Také ovládací tlačítko je umístěné tak, abyste na něj pohodlně dosáhli. Navíc je mixér velmi lehký, takže bude jeho používání hračka. Je tak připravený pro pohodlné a bezpečné používání. Malá mixovací nádoba K mixéru dostanete také velmi kompaktní mixovací nádobu. Je ideální na odměřování malých dávek například bylinek, které díky dnu tak akorát na hlavici mixéru nasekáte rychle a rovnoměrně. Navíc má nádoba víčko, díky kterému v ní můžete například připravený dresink rovnou skladovat. Food procesor Připomíná klasický kuchyňský sekáček, ale má větší nádobu a umí toho mnohem víc. Food procesor zvládne strouhat, krájet i sekat a ulehčí vám tak spoustu práce. Naseká cibuli do omáčky nebo ořechy na dort případně nastrouhá jablka na štrúdl. Šlehací metla Proč se trápit s ruční metlou, když tuhle můžete nasadit na motorek? Mixér má k dispozici také šlehací metlu, kterou využijete, když se vám při vaření nechce vytahovat velký šlehač. Případně může šlehač zcela nahradit. Poradí si se sněhem, šlehačkou i majonézou a ušetří vám čas i nádobí.
Oblíbený kus Tyčový mixér Bosch MS6CM4190, máte možnost najít již dnes tu na stránkách v populární sekci tyčové mixéry! Připravili jsme ještě jiné výrobky ve zmiňované sekci ve výprodejové akci!

Tento výjimečný produkt Tyčový mixér Bosch MS6CM4190, 800W od výrobce se zárukou kvality Bosch snadno seženete právě dnes za výhodné peníze. Cena od 2 639 Kč.