Tyčový mixér Bosch MSM2610B, 600W

Tyčový mixér Bosch CleverMixx 600 W Černý Sháníte spolehlivý tyčový mixér? Sáhněte po německé kvalitě značky Bosch. Mixér... více informací »
Tyčový mixér Bosch MSM2610B
Značka: Bosch
799 Kč
Ověřit dostupnost
Tyčový mixér Bosch CleverMixx 600 W Černý Sháníte spolehlivý tyčový mixér? Sáhněte po německé kvalitě značky Bosch. Mixér...

Tyčový mixér Bosch CleverMixx 600 W Černý Sháníte spolehlivý tyčový mixér? Sáhněte po německé kvalitě značky Bosch. Mixér je lehký a padne skvěle do ruky. Překvapí ale silou a výdrží. Připravíte s ním lahodné krémové polévky a omáčky, stejně jako trendy koktejly. Zkrátka si poradí s každou výzvou, kterou mu předložíte. Spolehlivý motor S motorem o síle 600 W zpracujete ingredience během chvilky. Pomáhá tomu i novátorský nůž QuattroBlade se čtyřmi čepelemi. Výsledky budou vskutku perfektní. Navíc pracuje bez vibrací a je velmi tichý. Vždy plná rychlost Mixér pracuje stiskem jediného tlačítka a nasadí vždy všechny síly, aby suroviny zpracoval rychle a efektivně. Mixovací nohu potom sejmete jediným otočením a můžete ji dát do myčky. Do ruky jako ulitý Ergonomická rukojeť vám padne skvěle do ruky. Také ovládací tlačítko je umístěné tak, abyste na něj pohodlně dosáhli. Navíc je mixér velmi lehký, takže bude jeho používání hračka. Malá mixovací nádoba K mixéru dostanete také velmi kompaktní mixovací nádobu. Je ideální na odměřování malých dávek například bylinek, které díky dnu tak akorát na hlavici mixéru nasekáte rychle a rovnoměrně. Navíc má nádoba víčko, díky kterému v ní můžete například připravený dresink rovnou skladovat.
Tento kvalitní a žádaný produkt Tyčový mixér Bosch MSM2610B, můžete koupit právě nyní na webu zařazený v sekci tyčové mixéry! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty z naší rubriky z pohodlí domova.

Kvalitní výrobek Tyčový mixér Bosch MSM2610B, 600W od značky s dlouholetou tradicí Bosch pořídíte v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 799 Kč.