Tyčový mixér Zelmer ZHB4551I

Tyčový mixér Zelmer ZHB4551I Skvěle padne do ruky Mixér Zelmer ZHB4551I se pyšní stylovým designem a špičkovou kvalitou zajišťující vysokou... více informací »
Tyčový mixér Zelmer ZHB4551I
Značka: Zelmer
699 Kč
Ověřit dostupnost
Tyčový mixér Zelmer ZHB4551I Skvěle padne do ruky Mixér Zelmer ZHB4551I se pyšní stylovým designem a špičkovou kvalitou zajišťující vysokou...

Tyčový mixér Zelmer ZHB4551I Skvěle padne do ruky Mixér Zelmer ZHB4551I se pyšní stylovým designem a špičkovou kvalitou zajišťující vysokou odolnost ručního mixéru. Ergonomický design výborně padne do ruky a umožní vám připravovat každodenní jídla s nevídanou grácií. Výkonný motor Díky funkci Turbo si můžete zvolit nižší nebo vyšší intenzitu mixování v závislosti na použitých přísadách. Mixer vám díky svému 800W motoru usnadní a především urychlí přípravu některých pokrmů.
Unikátní výrobek dostanete mimo jiné tady na stránkách v populární sekci tyčové mixéry. Připravili jsme podobné kusy z této rubriky za super peníze. To však není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od dodavatele Zelmer. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Zelmer dlouhodobě vyrábí skvělé zboží.

Povedený výrobek Tyčový mixér Zelmer ZHB4551I značky Zelmer jde pořídit právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně! Právě teď za cenu 699 Kč.