Tyčový vysavač Ariete ART 2761, 2v1 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Tyčový vysavač Ariete ART 2761, 2v1 Vždy připraven Tyčový vysavač... více informací »
Tyčový vysavač Ariete ART 2761
Značka: Ariete
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Tyčový vysavač Ariete ART 2761, 2v1 Vždy připraven Tyčový vysavač...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Tyčový vysavač Ariete ART 2761, 2v1 Vždy připraven Tyčový vysavač Ariete ART 2761, 2v1 vám pomůže udržovat vaši domácnost vždy v perfektní čistotě. Snadno a bez námahy odstraníte prach a nečistoty z vaší podlahy nebo z koberců. Nenáročný pomocník Vysavač Ariete ART 2761 je díky svým kompaktním rozměrům velice nenáročný na skladování, a umožňuje vám tak pohodlné umístění téměř kdekoliv. S délou kabelu 5 metrů se dostanete do každého pokoje. Snadný a komfortní úklid Obsluha vysavače je velmi pohodlná, díky jeho nízké hmotnosti. Dostanete se i do značně členitých prostor. Dva v jednom Skvělým pomocníkem je i díky své odnímatelné části v podobě malého ručního vysavače, který můžete využít například na sedačku, závěsy, nebo třeba při úklidu interiéru auta. Diskontní produkt máte možnost najít pohodlně tu na našich stránkách zařazený v rubrice s kabelem. Najděte si skvělé produkty ze zmíněné kategorie za příznivou cenu! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od výrobce Ariete. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Ariete svým zákazníkům dodává top výrobky..

Povedený výrobek Tyčový vysavač Ariete ART 2761, 2v1 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od oblíbené značky se zárukou kvality Ariete jednoduše můžete sehnat právě zde ve výprodejové akci! Momentálně k dispozici za 1 499 Kč.