Tyčový vysavač Bissell MultiReach Active 21V 2907N

Tyčový vysavač Bissell MultiReach Active Tyčový bezdrátový vysavač značky Bissell jistě zaujme každého, ale především jej ocení majitelky... více informací »
Tyčový vysavač Bissell MultiReach Active 21V
Značka: Bissell
6 990 Kč
Ověřit dostupnost
Tyčový vysavač Bissell MultiReach Active Tyčový bezdrátový vysavač značky Bissell jistě zaujme každého, ale především jej ocení majitelky...

Tyčový vysavač Bissell MultiReach Active Tyčový bezdrátový vysavač značky Bissell jistě zaujme každého, ale především jej ocení majitelky dlouhých vlasů nebo domácích mazlíčků. Nebudete se muset zlobit se složitým čištěním kartáče, na Tangle-Free se totiž nenamotávají ani vlasy, ani chlupy. Díky osvětlení nečistoty uvidíte i při snížené viditelnosti, a jistě vás zaujme třeba i možnost udělat z tyčového vysavače během chvilky ruční. Kvalitní baterie Provoz zajišťuje lithium iontová baterie, která umožní až 30 minut vysávání, takže spolehlivě vysajete celý byt nebo dům jen na jedno nabití. Po vybití postačí nechat jej na 5 hodin na nabíječce a následně je opět plně připraven k použití. Bez namotávání na kartáč Rotační kartáč Tangle-Free dokonale odstraní nejen chlupy, ale i vlasy z podlahy, aniž by docházelo k jejich namotávání na kartáč. Vám tak odpadává práce s jeho mnohdy složitým čištěním. Praktické osvětlení Mezi další výhody patří LED osvětlení na hubici, díky kterému můžete vysávat i v pozdějších odpoledních hodinách, a přesto na nečistoty uvidíte. Výborně osvítí jak tmavé kouty, tak místa pod nábytkem. 2v1 Jistě vás potěší i možnost udělat z tyčového vysavače ruční. Ten pak můžete využít třeba při úklidu těžko přístupných míst na sedačce nebo s ním pohodlně uklidit vaše auto. Efektivní filtrace Vícestupňový filtr zachycuje i velice jemné částice prachu a ty velké jsou směrovány do nádoby, tu snadno, a aniž byste se ušpinili, jednoduše po úklidu vysypete rovnou do koše.
Tento kvalitní a levný kousek můžete sehnat právě teď na našem webu v populární rubrice akumulátorové 2v1! Nyní můžete získat podobné výrobky ve zmiňované sekci v akci. U zákazníků oblíbený výrobce Bissell vám může nabídnout vynikající výrobky Nakupujte výhoděn u nás!

Kvalitní a oblíbený produkt Tyčový vysavač Bissell MultiReach Active 21V 2907N od spolehlivé značky Bissell jednoduše můžete získat momentálně na našich stránkách opravdu levně. Nyní získáte od 6 990 Kč.