Tyčový vysavač Bissell MultiReach Essential 18V 2280N

Tyčový vysavač Bissell MultiReach Essential Tyčový bezdrátový vysavač značky Bissell jistě zaujme každého. Díky sklopné rukojeti a otáčení až... více informací »
Tyčový vysavač Bissell MultiReach Essential
Značka: Bissell
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tyčový vysavač Bissell MultiReach Essential Tyčový bezdrátový vysavač značky Bissell jistě zaujme každého. Díky sklopné rukojeti a otáčení až...

Tyčový vysavač Bissell MultiReach Essential Tyčový bezdrátový vysavač značky Bissell jistě zaujme každého. Díky sklopné rukojeti a otáčení až o 180 stupňů výborně uklidíte i pod nábytkem nebo kolem něj. Jistě vás potěší třeba i možnost udělat z tyčového vysavače během chvilky ruční. Bezkabelové provedení pak usnadní manipulaci bez nutnosti přepojování šňůry. Kvalitní baterie Provoz zajišťuje lithium iontová baterie, která umožní až 30 minut vysávání, takže spolehlivě vysajete celý byt nebo dům jen na jedno nabití. Po vybití postačí nechat jej na 8 hodin na nabíječce a následně je opět plně připraven k použití. 2v1 Jistě vás potěší i možnost udělat z tyčového vysavače ruční. Ten pak můžete využít třeba při úklidu těžko přístupných míst na sedačce nebo s ním pohodlně uklidit vaše auto. Pro všechny typy podlah Vysavač BISSELL MultiReach Essential udělá perfektní výsledky na jakémkoliv typu podlahy. Skvěle si poradí s koberci, čalouněním, dlažbou, parketami, ale i laminátovými podlahami. Z výsledků budete jistě nadšeni. Promyšlená konstrukce Za zmínku pak jistě stojí i sklopná rukojeť díky které se dostanete jednodušeji třeba pod postel, gauč nebo jiný nábytek, a současně vám při skladování vysavač samotný nezabere ani tolik místa.

Kvalitní a žádaný výrobek Tyčový vysavač Bissell MultiReach Essential 18V 2280N od skvělé a známé značky Bissell snadno seženete u nás teď za parádní cenu. Aktuálně v akci od 3 499 Kč.