Tyčový vysavač Bosch Readyy'y BBHF214R POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vždy připraven Akumulátorový vysavač Bosch BBHF214G vám pomůže... více informací »
Tyčový vysavač Bosch Readyy'y BBHF214R POUŽITÉ
Značka: Bosch
2 392 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vždy připraven Akumulátorový vysavač Bosch BBHF214G vám pomůže...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vždy připraven Akumulátorový vysavač Bosch BBHF214G vám pomůže udržovat vaši domácnost vždy v perfektní čistotě. Snadno a bez námahy odstraníte prach a nečistoty z vaší podlahy nebo z koberců. Je vhodný na všechny druhy podlah. Nenáročný pomocník Vysavač lze zcela jednoduše nabít v zásuvce. Po plném nabití je schopen až 35minutového nepřetržitého provozu. Zároveň díky svým kompaktním rozměrům je velice nenáročný na skladování, a umožňuje vám tak pohodlné umístění téměř kdekoliv. Dva v jednom Skvělým pomocníkem je i díky své odnímatelné části v podobě malého ručního vysavače, který můžete využít například na sedačku, závěsy, nebo třeba při úklidu interiéru auta. Snadný a komfortní úklid Obsluha vysavače je velmi pohodlná, díky jeho nízké hmotnosti a také absenci kabelu, který už vám při vysávání nebude nikde překážet. Dostanete se i do značně členitých prostor, díky vysoce flexibilnímu kloubu trysky, a tak hravě odstraníte nečistoty z každého koutu domácnosti. Se systémem EasyClean se i velmi snadno čistí, snadno vyjmete kartáč i zásobník na prach.
Kvalitní a oblíbený výrobek můžete koupit jednoduše tady u nás umístěný v kategorii akumulátorové. Získejte zcela nové produkty z naší sekce za nejlepší ceny. To ale však není vše, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete více produktů od dodavatele Bosch. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento levný výrobek Tyčový vysavač Bosch Readyy'y BBHF214R POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽ od známého dodavatele Bosch snadno seženete nyní ve slevě. Aktuálně v akci za 2 392 Kč.