Tyčový vysavač Electrolux Ergorapido Classic EERC73EB

Tyčový vysavač Electrolux EERC73EB Jestliže dáváte přednost tyčovým vysavačům, především proto, že se nemusíte zbytečně ohýbat, a navíc... více informací »
Tyčový vysavač Electrolux Ergorapido Classic
Značka: Electrolux
2 789 Kč
Ověřit dostupnost
Tyčový vysavač Electrolux EERC73EB Jestliže dáváte přednost tyčovým vysavačům, především proto, že se nemusíte zbytečně ohýbat, a navíc...

Tyčový vysavač Electrolux EERC73EB Jestliže dáváte přednost tyčovým vysavačům, především proto, že se nemusíte zbytečně ohýbat, a navíc vám při uskladnění nezaberou ani příliš místa, pak zkuste vyzkoušet tento od značky Electrolux. Výborná manévrovatelnost, výkonné baterie a možnost nastavení výkonu jsou jeho hlavní přednosti. Vyberte si výkon U vysavače si můžete zvolit jeden ze dvou výkonnostních stupňů. Při nízkém stupni můžete vysávat až 30 minut, zatímco pokud zvolíte vysoký výkonnostní stupeň, doba vysávání se zkrátí na 13 minut, ale i to určitě postačí k úklidu vašeho bytu. Efektivní filtrace Veškeré nečistoty, a to jak ty větší, tak i ty menší, putují do sběrné nádoby, velmi jemný prach zase efektivně zachycuje epa filtr. Výhodou vysavače je, že se nemusíte starat o to, jaký sáček potřebujete, ale po úklidu nahromaděné nečistoty jednoduše vysypete rovnou do koše. Praktický kloub Jistě vás potěší i to, že ani kolem nábytku a nohou židlí nebo gauče se nemusíte nijak složit motat, díky otočnému kloubu se totiž zbavíte nečistot i na hůře přístupných místech téměř bez námahy.

Tento velmi oblíbený kousek Tyčový vysavač Electrolux Ergorapido Classic EERC73EB od společnosti Electrolux máte možnost dostat v naší online nabídce za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 2 789 Kč.