Tyčový vysavač Electrolux Ergorapido Classic EERC75DB

Tyčový vysavač Electrolux EERC75DB Jestliže dáváte přednost tyčovým vysavačům, především proto, že se nemusíte zbytečně ohýbat, a navíc... více informací »
Tyčový vysavač Electrolux Ergorapido Classic
Značka: Electrolux
3 489 Kč
Ověřit dostupnost
Tyčový vysavač Electrolux EERC75DB Jestliže dáváte přednost tyčovým vysavačům, především proto, že se nemusíte zbytečně ohýbat, a navíc...

Tyčový vysavač Electrolux EERC75DB Jestliže dáváte přednost tyčovým vysavačům, především proto, že se nemusíte zbytečně ohýbat, a navíc vám při uskladnění nezaberou ani příliš místa, pak zkuste vyzkoušet tento od značky Electrolux. Výborná manévrovatelnost, výkonné baterie a možnost nastavení výkonu jsou jeho hlavní přednosti. Vyberte si výkon U vysavače si můžete zvolit jeden ze dvou výkonnostních stupňů. Při nízkém stupni můžete vysávat až 35 minut, zatímco pokud zvolíte vysoký výkonnostní stupeň, doba vysávání se zkrátí na 13 minut, ale i to určitě postačí k úklidu vašeho bytu. Efektivní filtrace Veškeré nečistoty, a to jak ty větší, tak i ty menší, putují do sběrné nádoby, velmi jemný prach zase efektivně zachycuje filtr E10. Výhodou vysavače je, že se nemusíte starat o to, jaký sáček potřebujete, ale po úklidu nahromaděné nečistoty jednoduše vysypete rovnou do koše. Praktický kloub Jistě vás potěší i to, že ani kolem nábytku a nohou židlí nebo gauče se nemusíte nijak složit motat, díky otočnému kloubu se totiž zbavíte nečistot i na hůře přístupných místech téměř bez námahy.Tento kvalitní a levný produkt Tyčový vysavač Electrolux Ergorapido Classic máte možnost nakoupit pohodlně tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii akumulátorové 2v1. Nyní můžete získat parádní kousky ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další kousky od výrobce Electrolux. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední výrobce Electrolux dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Často hledaný produkt Tyčový vysavač Electrolux Ergorapido Classic EERC75DB od top značky Electrolux jednoduše můžete získat teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní zakoupíte za 3 489 Kč.