Tyčový vysavač Rovus Storm Vac V2 White, 2v1 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Tyčový vysavač Rovus Storm Vac V2 White, 2v1 Tyčový... více informací »
Tyčový vysavač Rovus Storm Vac V2 White
Značka: neuvedeno
917 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Tyčový vysavač Rovus Storm Vac V2 White, 2v1 Tyčový...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Tyčový vysavač Rovus Storm Vac V2 White, 2v1 Tyčový vysavač Rovus Storm Vac V2 White 2v1 se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Pyšní se celkovým příkonem 500 W, který se postará o dokonalý výsledek vašeho úklidu. Zařízení je určeno na suché vysávání, přičemž se prach a nečistoty shromažďují v nádobě o objemu 0,7 l. Všestrannost Vysavač lze využívat nejen jako tyčový, ale také jako ruční vysavač, což poskytne rozšíření možnosti jeho využití. Díky svým kompaktním rozměrům a skvělým manévrovacím vlastnostem se dostane do každého koutu místnosti a vysaje i ten poslední drobeček. HEPA filtr Rovus Storm Vac V2 White je vybaven omyvatelným HEPA filtrem, který úspěšně zachycuje nejmenší částice a mikroorganismy, jež by mohly způsobovat alergické reakce a problémy s dýchacími cestami. Zabraňuje opětovnému šíření těchto částic do vzduchu, čímž zlepší celkou kvalitu vzduchu u vás doma. Snadné čištění Zásobník na prach o objemu 0,7 l je přínosem díky svému objemu, do nějž se vejde velké množství nečistot a vy jej tak nebude muset vysypávat po každém vysávání. Jeho nespornou výhodou je jednoduché a rychlé čištění. Stačí nádobu vysypat do koše a poté ji lehce omýt vodou. Každý povrch Devízou tohoto vysavače je zejména jeho široká škála možností využití. Od plovoucích podlah, přes koberce, čalounění, vnitřních prostor aut a zvířecích pelíšků až po vaší kuchyňskou linku poskytne skvělé služby, které vám vyrazí dech. Design & Obsah balení Na první pohled vás zaujme moderní design produktu, který vyniká svým minimalismem. Celková délka napájejícího kabelu je 5 m. Balení obsahuje následující díly: hlavní tělo vysavače, standardní kartáč na podlahu, prodlužovací tyč a tryska na štěrbiny. Tento oblíbený produkt získáte bezstarostně tady na stránkách v populární rubrice s kabelem. Nyní koupíte ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu.

Tento nejprodávanější výrobek Tyčový vysavač Rovus Storm Vac V2 White, 2v1 OBAL POŠKOZEN s pečetí kvality od značky neuvedeno jde nakoupit zrovna dneska ve výhodné akci! Na našich stránkách za 917 Kč.