Tyčový vysavač Rowenta RH6751WO POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ruční vysavač 2 v 1 Dopřejte si dokonale praktický bezdrátový... více informací »
Tyčový vysavač Rowenta RH6751WO POUŽITÉ
Značka: Rowenta
3 039 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ruční vysavač 2 v 1 Dopřejte si dokonale praktický bezdrátový...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ruční vysavač 2 v 1 Dopřejte si dokonale praktický bezdrátový vysavač s integrovaným ručním vysavačem pro lehký úklid bez námahy, bez kabelů a bez obtíží všude tam, kde je zapotřebí. Skvělý komfort Mimořádně lehká 2,5kg konstrukce s vylepšeným ergonomickým tvarem vnáší do úklidu maximální komfort a promyšlené funkce, jako je vzpřímená poloha pro skladování a rukojeť pro snadný úchop. Skládací rukojeť Dokonalou kombinaci bezdrátového a ručního vysavače doplňuje skládací rukojeť, která nabízí praktické skladování bez námahy. Vysoká účinnost Doba provozu až 45 minut je ideální jak pro zběžný úklid na poslední chvíli, tak pro dlouhý a důkladný úklid Bezdrátový a přitom výkonný Výrobek je vybaven nejnovější technologií 21,6V lithium-iontového akumulátoru. Tento žádaný produkt Tyčový vysavač Rowenta RH6751WO můžete dostat bez problémů tady na našich stránkách v populární rubrice akumulátorové. Mrkněte na ještě další výrobky ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! Značka Rowenta pro vás připravuje špičkové produkty za báječné ceny! A tady je důkaz.

Tento exkluzivní kus Tyčový vysavač Rowenta RH6751WO POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od populární značky Rowenta snadno můžete najít ještě dnes téměř zdarma! Nyní nakoupíte za 3 039 Kč.