Tyčový vysavač Rowenta Versatile RH6879WO

Tyčový vysavač Rowenta Versatile X-PERT 6.60 Animal RH6879WO Bezdrátový tyčový vysavač X-PERT 6.60 Animal RH6879WO se rychle stane nepostradatelným... více informací »
Tyčový vysavač Rowenta Versatile
Značka: Rowenta
5 399 Kč
Ověřit dostupnost
Tyčový vysavač Rowenta Versatile X-PERT 6.60 Animal RH6879WO Bezdrátový tyčový vysavač X-PERT 6.60 Animal RH6879WO se rychle stane nepostradatelným...

Tyčový vysavač Rowenta Versatile X-PERT 6.60 Animal RH6879WO Bezdrátový tyčový vysavač X-PERT 6.60 Animal RH6879WO se rychle stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Díky vysoce výkonnému motoru efektivně sbírá veškeré nečistoty a prach, a skvěle se také hodí do domácností se čtyřnohými kamarády, protože výborně zachytí i zvířecí chlupy. Výkonná baterie Vysavač Rowenta X-PERT 6.60 Animal se skvěle hodí na všechny typy povrchů, s nimiž si hravě poradí. Díky 18V lithiové baterii vám umožní vysávat až 45 minut, což vám poskytne dostatečné množství času pro úklid potřebných místností. Po vybití baterii opět plně nabijete za čtyři hodiny. Konec nečistotám Příslušenství, které je dodáváno společně s vysavačem vám umožní pohodlný úklid. Nečistoty a prach velmi dobře odstraníte z rohů a jiných špatně přístupných míst, ale třeba i ze sedačky nebo postele. Kompaktní provedení Přístroj je velice kompaktní a snadno se instaluje na stěnu, tak aby zabral co nejmenší množství prostoru. V balení se dále nachází dva jemné kartáče pro vysávání povrchů, se kterými nedojde k poškrábání nábytku, nebo motorizovaný kartáč, který zachytí i hluboko usazené vlasy. Tyčový vysavač je velice lehký a vhodný pro každodenní používání. Snadné čištění Nádoba na prach o objemu 0,5 l uskladní veškeré nečistoty při vysávání, a na vás pak jen je nádobu vysypat, není zde tedy třeba žádných sáčků. Jak nádoba tak filtry jsou omyvatelné, takže pro čištění postačí umýt díly pod tekoucí vodou a vysavač funguje efektivně dál. Stop&Go Díky praktické poloze Stop&Go už nemusíte přemýšlet nad tím, kam trubici s nástavcem položit, když vysavač zrovna potřebujete využít jako ruční, trubice s kartáčem totiž dokáže stát samostatně na místě.

Ve slevě výrobek Tyčový vysavač Rowenta Versatile RH6879WO od dodavatele zboží Rowenta jednoduše získáte právě zde opravdu levně! V akci za cenu 5 399 Kč.