Tyčový vysavač Xiaomi Mi G11 Wireless Vacuum Cleaner EU

Tyčový vysavač Xiaomi Mi G11 Wireless Vacuum Cleaner Spolehlivý a výkonný vysavač Xiaomi vám pomůže při úklidu, i když vysávání třeba není... více informací »
Tyčový vysavač Xiaomi Mi G11
Značka: Xiaomi
9 052 Kč
Ověřit dostupnost
Tyčový vysavač Xiaomi Mi G11 Wireless Vacuum Cleaner Spolehlivý a výkonný vysavač Xiaomi vám pomůže při úklidu, i když vysávání třeba není...

Tyčový vysavač Xiaomi Mi G11 Wireless Vacuum Cleaner Spolehlivý a výkonný vysavač Xiaomi vám pomůže při úklidu, i když vysávání třeba není zrovna vaše oblíbená činnost. Výborný sací výkon, víceúčelová hlava, technologie proti namotávání vlasů nebo inteligentní nastavení sacího výkonu jsou jeho hlavní přednosti. Zvolte si režim Xiaomi Vacuum Cleaner G11 disponuje třemi úklidovými režimy, takže je jen na vás, zda zvolíte režim Turbo, Eco nebo automatický režim. Zvolený program se vám následně zobrazí na displeji. Detekce prachu Právě s automatickým režimem se zbavíte nastavování v případě, že ve vašem domě či bytě máte různé typy podlah. Infračervený senzor částic perfektně detekuje úroveň prachu a sám přizpůsobí sací výkon tak, aby výsledky byly co nejlepší. Špičkový motor Nejnovější stejnosměrný bezkartáčový motor se pyšní výkonem 185 W a dosahuje až 120K ot/min. Sací výkon je tak o 23 % vyšší než jak tomu bylo u předchozí generace. Bez vlasů na kartáči Multifunkční hlava kartáče si poradí se všemi typy podlah. Skvěle zbaví nečistot dřevěné podlahy, dlaždice, koberce a další. Pokud vás na kartáči často trápí namotané vlasy a jejich složité odstraňování, tak s válečkovým kartáčem s třídílnými čepelemi se těchto starostí zbavíte. Čepele totiž automaticky odříznou namotané vlasy, aniž by došlo k poškození dané podlahy. Maximální přehled S jasným LCD displejem budete mít dokonalý přehled o tom, v jakém stavu se baterie nachází, zda má ještě dostatek energie nebo je třeba ji nechat opětovně dobít. Displej dále zobrazí zvolený režim, a také vás upozorní na případnou chybu. Výborná výdrž Lithium-iontové bateriové články se pyšní výdrží až 60 minut na jedno nabití, uklidit tak větší byt či dům nebude žádný problém. S nízkou hmotností vysavače pak bude úklid opravdu hračka.

Oblíbený a kvalitní kus Tyčový vysavač Xiaomi Mi G11 Wireless Vacuum Cleaner EU od skvělé značky Xiaomi seženete zde nyní za výhodnou cenu! Levně za 9 052 Kč.