USB-C hub Winner Group (WINHUBTYPEC) NEKOMPLETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, chybí obal, příbalové letáky, je zabaleno do... více informací »
USB-C hub Winner Group (WINHUBTYPEC)
Značka: neuvedeno
607 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, chybí obal, příbalové letáky, je zabaleno do...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, chybí obal, příbalové letáky, je zabaleno do náhradní krabice. Multifunkční USB-C HUB Multifunkční USB-C HUB jednoduše rozšíří váš počítač nebo notebook o jeden HDMI port, ke kterému můžete připojit monitor s rozlišením až 4K. Dále pak o dva klasické USB 3.0 porty s přenosovou rychlostí dat až 5 GB/s a technologií PowerDelivery pro zařízení Apple. Těšit se můžete také na gigabitový konektor RJ45 pro připojení k internetu pomocí kabelu.
Ve slevě produkt USB-C hub Winner Group (WINHUBTYPEC) jde pořídit právě teď na webu zařazený v rubrice notebooky! Prozkoumejte nové zboží z této populární rubriky za báječnou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás najdete další prověřené zboží značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední značka neuvedeno pro vás vyrábí špičkový sortiment. se zárukou. A to ještě není vše!

Tento nejprodávanější produkt USB-C hub Winner Group (WINHUBTYPEC) NEKOMPLETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ značky neuvedeno najdete u nás teď za super peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 607 Kč.