USB flash disk 64GB Adata UV131, 3.0 (AUV131-64G-RGY)

Kombinace moderního vzhledu a dlouhé životnosti, to je USB flash disk ADATA UV131. Právě díky povrchu, který je tvořen slitinou zinku, je stylový a... více informací »
USB flash disk 64GB Adata UV131
Značka: ADATA
289 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinace moderního vzhledu a dlouhé životnosti, to je USB flash disk ADATA UV131. Právě díky povrchu, který je tvořen slitinou zinku, je stylový a...

Kombinace moderního vzhledu a dlouhé životnosti, to je USB flash disk ADATA UV131. Právě díky povrchu, který je tvořen slitinou zinku, je stylový a zároveň odolný. Díky tomuto kovovému materiálu můžete flash disk nosit kamkoliv s sebou a budete mít jistotu, že se mu nic nestane. Výrazným prvkem je také otvor na poutko, pomocí kterého flash disk snadno připevníte například ke klíčům. Jeho kapacita činí 64 GB, takže do něj uložíte vše, co zrovna potřebujete mít po ruce. Rychlý přenos dat vám zaručí rozhraní USB 3.0. Oblíbený a kvalitní produkt jde získat právě tu na našich stránkách zařazený v rubrice notebooky! Prozkoumejte parádní produkty ze zmíněné sekce za výborné peníze. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od značky ADATA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vynikající produkt USB flash disk 64GB Adata UV131, 3.0 (AUV131-64G-RGY) od společnosti s výborným jménem ADATA jednoduše získáte u nás nyní za příznivou cenu! V současnosti za 289 Kč.