USB flash disk 64GB Samsung, 3.1 (MUF-64DB/APC)

Samsung USB-C / 3.1 Flash Disk 64 GB Jednoduše přenášejte data a soubory z jednoho zařízení do druhého s rychlostí čtení až 200 MB/s. Díky... více informací »
USB flash disk 64GB Samsung
Značka: Samsung
685 Kč
Ověřit dostupnost
Samsung USB-C / 3.1 Flash Disk 64 GB Jednoduše přenášejte data a soubory z jednoho zařízení do druhého s rychlostí čtení až 200 MB/s. Díky...

Samsung USB-C / 3.1 Flash Disk 64 GB Jednoduše přenášejte data a soubory z jednoho zařízení do druhého s rychlostí čtení až 200 MB/s. Díky dvojitému rozhraní se stává flash disk univerzálním pro počítače, notebooky, mobily, tablety i televize. Prakticky a bezchybně Nejen, že Flash Disk disponuje výstupy USB-C a USB-A, takže jej využijete pro spoustu zařízení současně, ale navíc se nikdy nespletete při jeho zapojení. USB klíč je totiž oboustranný, což znamená, že nezáleží na tom, jakou stranou jej do zařízení vsunete. Vždy se trefíte napoprvé. Neomezujte se Rozšiřte paměť svého mobilu, tabletu či notebooku o 64 GB plných her, filmů nebo hudby. Nenechte se omezovat a sdílejte svá data hned v několika zařízeních pohodlně a rychle. Stále s vámi Krásný stříbrný design v sobě skrývá rychlost až 200 MB/s při čtení. Díky otvoru pro poutko si můžete svůj flash disk zavěsit například na klíče či k peněžence, a mít ho tak stále při sobě. Ochrana dat v každé situaci Vysoce odolná konstrukce ochrání všechna vaše data i v nepříznivých situacích. Flash disk odolá vodě, nárazům, magnetům, teplotním rozdílům od -25°C do 85°C a rentgenovému záření například při letištních kontrolách.Nový kousek jde pořídit prostě na webu v rubrice notebooky! Připravili jsme ostatní produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci!

Hodně povedený produkt USB flash disk 64GB Samsung, 3.1 (MUF-64DB/APC) od kvalitní společnosti Samsung snadno získáte právě nyní až neuvěřitelně levně. Nyní nakoupíte za 685 Kč.