USB hub Connect IT, 4 porty (CI-108)

Praktický čtyřportový USB hub Connect IT Užitečný USB hub od Connect IT rozšíří vaše počítače, notebooky či mikronotebooky o další tři USB... více informací »
USB hub Connect IT
Značka: Connect IT
179 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický čtyřportový USB hub Connect IT Užitečný USB hub od Connect IT rozšíří vaše počítače, notebooky či mikronotebooky o další tři USB...

Praktický čtyřportový USB hub Connect IT Užitečný USB hub od Connect IT rozšíří vaše počítače, notebooky či mikronotebooky o další tři USB porty. Jednoduše si tak připojíte všechna svá periferní zařízení. Není třeba napájecí kabel, s USB 2.0 si zajistí veškerý přísun energie, který potřebuje. Čtyři porty k vašim službám Často se stává, že především menší typy notebooků nedisponují dostatečným počtem portů. Tento užitečný hub tak přijde vhod každému, kdo potřebuje rozšířit počet svých stávajících USB portů o další tři. Můžete si tak jednoduše připojit svá rozličná externí zařízení. Ať už používáte myš, klávesnici, potřebujete zapojit tiskárnu nebo přesunout data z fotoaparátu, vše si jednoduše připojíte. Napájení skrze USB 2.0 K připojení slouží USB verze 2.0, ale nemusíte mít žádný strach, že by se nereagoval s předchozími i novějšími typy těchto portů. Tento drát zároveň slouží i jako napájecí kabel pro celé zařízení. Nebude tedy muset ještě složitě hledat další zdroje, jak jej uvést k životu. Svůj užitek také najde i solidní rychlost přenosu dat, která dosahuje až 480 Mbps.

Zcela unikátní produkt USB hub Connect IT, 4 porty (CI-108) od předního výrobce Connect IT snadno pořídíte právě dnes v akci. Nyní pořídíte jen za 179 Kč.