Ústní sprcha Concept Perfect Smile ZK4020 ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Ústní sprcha Concept Perfect Smile ZK4020 Ústní sprcha Přístroj na... více informací »
Ústní sprcha Concept Perfect Smile
Značka: CONCEPT
1 070 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Ústní sprcha Concept Perfect Smile ZK4020 Ústní sprcha Přístroj na...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Ústní sprcha Concept Perfect Smile ZK4020 Ústní sprcha Přístroj na mezizubní hygienu ZK4020 skvěle doplní vaši každodenní péči o zuby a dásně. Díky vysokému tlaku vody je výrazně efektivnější než běžné mezizubní kartáčky a dentální nitě. Dokonale vyčistí mezizubní prostory, odstraní zubní plak a namasíruje dásně. Pravidelným používáním snižuje riziko tvorby zubního kazu a kamene. Režimy čištění Model ZK4020 nabízí 3 režimy čištění. NORMAL pro běžnou péči o ústní dutinu SOFT pro jemné čištění zubů a dásní PULSE pro efektivní odstranění zbytků jídla a plaku. Díky LCD displeji budete vždy vědět, jaký režim máte právě zvolený. Vyměnitelné trysky Součástí základního balení jsou 3 vyměnitelné trysky. NORMAL pomůže s odstraněním zbytků jídla a plaku v ústech ORTHODONTICS pomůže s odstraněním nečistot v těžko přístupných místech v okolí rovnátek TONGUE je speciální tryska pro čištění jazyka, která napomáhá k udržení svěžího dechu. Abyste zachovali vysokou míru efektivity čištění, doporučujeme hlavice každých 6 měsíců měnit. Kvalitní zpracování Sonický zubní kartáček ZK4020 vyniká moderním designem a kompaktním tvarem, díky kterému perfektně padne do ruky. Nabízí stupeň ochrany IPX7, takže ho můžete opláchnout pod tekoucí vodou.

Ve slevě tento výrobek Ústní sprcha Concept Perfect Smile ZK4020 ROZBALENO od předního výrobce CONCEPT můžete získat na našich stránkách nyní za super peníze. Ve skvělé akci za 1 070 Kč.