UV sterilizátor Concept Perfect Smile ZK0005

UV sterilizátor Concept ZK0005 O maximální hygienu a péči o váš kartáček se perfektně postará UV sterilizátor Concept Perfect Smile. Ten pomocí... více informací »
UV sterilizátor Concept Perfect
Značka: CONCEPT
949 Kč
Ověřit dostupnost
UV sterilizátor Concept ZK0005 O maximální hygienu a péči o váš kartáček se perfektně postará UV sterilizátor Concept Perfect Smile. Ten pomocí...

UV sterilizátor Concept ZK0005 O maximální hygienu a péči o váš kartáček se perfektně postará UV sterilizátor Concept Perfect Smile. Ten pomocí ultrafialového světla zlikviduje až 99,9 % bakterií, které se nachází na kartáčku a současně zabrání i jejich dalšímu množení. Po vyčištění zubů postačí ponechat hlavici jen pár minut v přístroji, a ten se sám postará o její vyčištění a připraví ji tak k dalšímu použití. Tři režimy Přístroj Concept ZK0005 Perfect Smile nabízí tři režimy. Režim SMART zajistí UV sterilizaci a hlavici i vysuší. Režim DRYING je určen jen pro samotné sušení hlavice. A režim CHARGING zase umožní nabíjení těla kartáčku. Vhod vám tak jistě přijdou všechny režimy. Kompaktní provedení Díky svým rozměrům se přístroj vejde do kafru nebo kabelky, a může tak být všude s vámi. Ať už jedete na dovolenou, prodloužený víkend nebo pracovní cestu, tu nejlepší péči o vaše zuby můžete mít vždy po ruce. Žádaný produkt lze získat pohodlně tu na našem webu umístěný v sekci elektrické kartáčky! Vyhledejte si zcela nové produkty z této známé kategorie za super cenu. V očích zákazníků populární výrobce CONCEPT dlouhodobě prodává top zboží Vždyť to vidíte sami. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od dodavatele CONCEPT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový kousek UV sterilizátor Concept Perfect Smile ZK0005 od kvalitního výrobce CONCEPT jednoduše seženete momentálně v naši nabídce za rozumné peníze. Aktuálně v akci od 949 Kč.