Vakuovací set Status 158567 pro skladování potravin

Vakuovací set Status 158567 Průměrný Evropan ročně vyhodí až 92 kilogramů potravin. Vy však mezi ně patřit nemusíte. Ušetřete nemalé finanční... více informací »
Vakuovací set Status 158567 pro skladování
Značka: STATUS
1 307 Kč
Ověřit dostupnost
Vakuovací set Status 158567 Průměrný Evropan ročně vyhodí až 92 kilogramů potravin. Vy však mezi ně patřit nemusíte. Ušetřete nemalé finanční...

Vakuovací set Status 158567 Průměrný Evropan ročně vyhodí až 92 kilogramů potravin. Vy však mezi ně patřit nemusíte. Ušetřete nemalé finanční prostředky za zboží, které by jinak skončilo v odpadkovém koši, s praktickým pětidílným vakuovacím setem Status 158567, který obsahuje 2 boxy, ruční pumpu na vysátí vzduchu a předělovací a odkapávací díly pro vakuování potravin, které tím udržíte až čtyřikrát déle čerstvé. Udrží vaše potraviny déle čerstvé Nedojedené zbytky jídla nemusí končit v odpadkovém koši. S vakuovacím setem Status uskladníte pečivo, maso, zeleninu, ryby, sýry, ovoce i těstoviny a odstraněním kyslíku pomocí ruční pumpy vytvoříte vakuum, které je udrží až čtyřikrát déle čerstvé. Zachování důležitých živin Krabičkové jídlo je trendem dnešní doby a získává si čím dál více příznivců. Vakuováním se zachovávají důležité živiny, zpomalí se tvorba bakterií, histaminu a zabrání se předčasné oxidaci, díky čemuž vydrží potraviny mnohem déle čerstvé. Maximálně bezpečné přenášení V balení najdete vakuovací boxy s objemem 0,75 a 1,5 litru a praktickými úchytkami pro pevné uzavření, které umožňují uskladnění jak tuhých, tak sypkých a tekutých potravin. Boxy jsou vyrobeny z vysoce odolného tritanového plastu, používaného díky svým schopnostem odolat vysokému tlaku i v letecké dopravě.Oblíbený a akční výrobek Vakuovací set Status 158567 pro skladování potravin jde získat rovnou tu na našich stránkách v populární kategorii vakuboxy. Prozkoumejte oblíbené produkty z této rubriky za výhodné peníze.

Tento exkluzivní produkt Vakuovací set Status 158567 pro skladování potravin od společnosti s úžasnou pověstí Status je k dispozici momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci. Aktuálně za super cenu 1 307 Kč.