Vánoční dekorativní projektor Emos DCPC04, vločky

Vánoční dekorativní projektor Emos DCPC04 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte dekorativní projektor značky Emos. Děti budou ze... více informací »
Vánoční dekorativní projektor Emos
Značka: Emos
560 Kč
Ověřit dostupnost
Vánoční dekorativní projektor Emos DCPC04 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte dekorativní projektor značky Emos. Děti budou ze...

Vánoční dekorativní projektor Emos DCPC04 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte dekorativní projektor značky Emos. Děti budou ze světelné dekorace nadšeni, a doma jistě navodí tu pravou atmosféru Vánoc plnou klidu a pohody. Vánoční atmosféra Užijte si vánoční atmosféru plnými doušky pomocí projektoru EMOS DCPC04. Ten vám zvládne na fasádě vašeho domu nebo i v obývacím pokoji, během chvilky vykouzlit dokonalé padající vločky, které jsou laděné do bílé barvy, a které neodmyslitelně patří k tomuto období. Netradiční osvětlení Při promítání světla na zeď vašeho domu, projektor lze snadno zapíchnout do trávníku nebo třeba květináče, a po fasádě vám tak budou padat nádherné bíle vločky i ve chvílích, kdy skutečně sněžit nebude. Díky stupni krytí IP44, nebude projektoru vadit, že na něj padá sníh, nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečný.

Zajímavý produkt Vánoční dekorativní projektor Emos DCPC04, vločky od přední značky Emos pohodlně pořídíte tady a teď za super cenu. Právě teď jen za 560 Kč.