Vánoční girlanda Emos D3AC09, nano, studená bílá, 5,2m

Vánoční osvětlení Emos D3AC09 Nic vám nevykouzlí vánoční náladu tak, jako pohled na ozdobený dům či pokoj. Díky řetězu Emos D3AC09, jehož... více informací »
Vánoční girlanda Emos D3AC09
Značka: Emos
629 Kč
Ověřit dostupnost
Vánoční osvětlení Emos D3AC09 Nic vám nevykouzlí vánoční náladu tak, jako pohled na ozdobený dům či pokoj. Díky řetězu Emos D3AC09, jehož...

Vánoční osvětlení Emos D3AC09 Nic vám nevykouzlí vánoční náladu tak, jako pohled na ozdobený dům či pokoj. Díky řetězu Emos D3AC09, jehož LEDky jsou v barvě studená bílá, si budete moci dopřát chvilku relaxace a nechat do sebe vstoupit pravého ducha těchto svátků. Elegantní řetěz Toto osvětlení můžete použít pouze ve vnitřních prostorech, a jistě svým provedením nádherně zútulní každý interiér. Délka LED řetězu je 5,2 m a délka přívodní šňůry 3 m. Abyste se mohli z vánočního řetězu EMOS těšit plnými doušky, disponuje také praktickou funkcí časovače. Praktický časovač Právě díky časovači nebudete muset přemýšlet nad tím, že je třeba řetěz zapnout. Časovač za vás řětěz zapne, nechá jej 6 hodin svítit, po této době jej vypne na 18 hodin a pak opět zapne, no a tak stále dokola.

Tento velmi žádaný produkt Vánoční girlanda Emos D3AC09, nano, studená bílá, 5,2m od skvělého a známého výrobce Emos jednoduše můžete získat u nás téměř zdarma! Aktuálně v akci za 629 Kč.