Vánoční osvětlení Emos D4AM03, multicolor, 12m

Vánoční osvětlení Emos D4AM03 Nic vám nevykouzlí vánoční náladu tak, jako pohled na ozdobený dům či pokoj. Díky řetězu Emos D4AM03, jehož... více informací »
Vánoční osvětlení Emos D4AM03
Značka: Emos
467 Kč
Ověřit dostupnost
Vánoční osvětlení Emos D4AM03 Nic vám nevykouzlí vánoční náladu tak, jako pohled na ozdobený dům či pokoj. Díky řetězu Emos D4AM03, jehož...

Vánoční osvětlení Emos D4AM03 Nic vám nevykouzlí vánoční náladu tak, jako pohled na ozdobený dům či pokoj. Díky řetězu Emos D4AM03, jehož žárovky jsou v barvě multicolor, si budete moci dopřát chvilku relaxace a nechat do sebe vstoupit pravého ducha těchto svátků. Krásný vánoční řetěz Velkou výhodou je, že toto osvětlení můžete použít jak pro venkovní, tak vnitřní výzdobu. Délka LED řetězu je 12 m a délka přívodní šňůry 5 m. Se svoji délkou se tak perfektně hodí pro stromy o výšce až 170 cm. Abyste se mohli z vánočního řetězu EMOS těšit plnými doušky, disponuje také praktickou funkcí časovače. Praktický časovač Právě díky časovači nebudete muset přemýšlet nad tím, že je třeba řetěz zapnout. Časovač za vás řětěz zapne, nechá jej 6 hodin svítit, po této době jej vypne na 18 hodin a pak opět zapne, no a tak stále dokola. Díky stupni krytí IP44, nebude osvětlení vadit, že na něj padá sníh nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečné.

Tento akční výrobek Vánoční osvětlení Emos D4AM03, multicolor, 12m od známého předního výrobce Emos snadno můžete najít na našich stránkách nyní trvale výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 467 Kč.