Vánoční osvětlení Solight 1V215, řetízek s dekoracemi, 1m

Pro dokonalou vánoční náladu Krásný světelný řetízek s drobnými ozdobami může posloužit jako samostatná vnitřní dekorace vašich místností.... více informací »
Vánoční osvětlení Solight 1V215
Značka: Solight
79 Kč
Ověřit dostupnost
Pro dokonalou vánoční náladu Krásný světelný řetízek s drobnými ozdobami může posloužit jako samostatná vnitřní dekorace vašich místností....

Pro dokonalou vánoční náladu Krásný světelný řetízek s drobnými ozdobami může posloužit jako samostatná vnitřní dekorace vašich místností. Perfektně navodí tu pravou atmosféru, plnou pohody a klidu a vy si budete moci uživat vánoční nálady v pohodlí vašeho domova. Netradiční osvětlení Řetízek vás zaujme svým decentním designem a zajímavým provedením, který zapadne kamkoliv. Je tvořen 20 diodami s příjemným bílým světlem a délkou 1 m. Napájení osvětlení je s pomocí baterií 2 x AA, které nejsou součástí balení.

Tento nejprodávanější výrobek Vánoční osvětlení Solight 1V215, řetízek s dekoracemi, 1m od značky s tradicí a dobrou pověstí Solight máte možnost získat právě dnes za rozumné peníze. Nyní za akční cenu 79 Kč.