Vánoční osvětlení Solight 1V50W, LED, bílé, 3m

Vánoce by nebyly Vánocemi bez dárků, cukroví a odzdobných světel. Pro slavnostní chvíle je tu pro vás LED vánoční řetěz od renomovaného... více informací »
Vánoční osvětlení Solight 1V50W
Značka: Solight
63 Kč
Ověřit dostupnost
Vánoce by nebyly Vánocemi bez dárků, cukroví a odzdobných světel. Pro slavnostní chvíle je tu pro vás LED vánoční řetěz od renomovaného...

Vánoce by nebyly Vánocemi bez dárků, cukroví a odzdobných světel. Pro slavnostní chvíle je tu pro vás LED vánoční řetěz od renomovaného výrobce Solight, který nabízí 20 LED diod vydávajících jasné bílé světlo. Žárovičky se od sebe nacházejí vždy 15 cm, přičemž délka osvětlení je 3 m. Transparentní kabel nebude působit rušivě a dovolí vám tak, abyste si světla opravdu vychutnali. Tento dekorativní řetěz funguje na baterie 3x AA, jejichž výdrž je minimálně 100 hodin. Budete si jich tedy moci pořídit, kolik se vám zachce, aniž byste si zaplnili všechny zásuvky. Řetěz disponuje ochranou IP 20.

Tento velmi žádaný produkt Vánoční osvětlení Solight 1V50W, LED, bílé, 3m od dodavatele se skvělou pověstí Solight jednoduše najdete na našich stránkách za super cenu. V současnosti za 63 Kč.