Venkovní LED bodové světlo Smartwares 10.048.27, zápich

Venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním... více informací »
Venkovní LED bodové světlo Smartwares
Značka: SmartWares
538 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním...

Venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním zpracováním, elegantním vzhledem a jednoduchým umístěním. Jednoduché umístění Světlo disponuje hrotem pro zápich, díky čemuž jej snadno umístíte kamkoliv do měkkého povrchu, případně jej lze i snadno přemístit. To potvrzuje i dostatečně dlouhý kabel pro síťové napájení. Příjemná atmosféra Venkovní světlo v elegantní černé barvě v kovovém provedení dodá každé zahradě příjemnou atmosféru. Navíc jednoduché umístění či přemístění vám zajistí maximální pohodlí a vy si tak můžete užívat krásně prosvětlenou zahradu.

Kvalitní a žádaný výrobek Venkovní LED bodové světlo Smartwares 10.048.27, zápich od známého výrobce SmartWares lze získat tady nyní za extra cenu! Akční ceny již od 538 Kč.