Venkovní LED nástěnné solární světlo Smartwares 10.022.70

Nástěnné světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním... více informací »
Venkovní LED nástěnné solární světlo
Značka: SmartWares
604 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnné světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním...

Nástěnné světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním zpracováním a nerezová ocel, z níž je světlo vyrobeno, zajistí dlouhou životnost. Bezstarostný chod Pro chod tohoto světla nejsou zapotřebí žádné kabely. Světlo se díky solárnímu reflektoru samo dobijí, i když bude pod mrakem. Je tedy stoprocentně šetrné k životnímu prostředí. A hodí se především ke vchodům, neboť disponuje senzorem pohybu. Reaguje na pohyb Světlo se samo rozsvítí po zaznamenání pohybu. Po příchodu domů již nebudete muset složitě hledat vypínač. Navíc si jednoduše můžete nastavit čas, aby se světlo zbytečně nerozsvěcovalo přes den. Dopřejte si tedy maximální pohodlí hned po příchodu domů s nástěnným světlem od společnosti Smartwares.

Tento kvalitní produkt Venkovní LED nástěnné solární světlo Smartwares 10.022.70 od známého předního výrobce SmartWares najdete aktuálně za zcela nejnižší cenu. Výhodně teď u nás za 604 Kč.