Venkovní LED nástěnné solární světlo Smartwares 10.022.91

Venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním... více informací »
Venkovní LED nástěnné solární světlo
Značka: SmartWares
613 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním...

Venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním zpracováním a nerezová ocel, z níž je světlo vyrobeno, zajistí dlouhou životnost. Bezstarostný chod Pro chod tohoto světla nejsou zapotřebí žádné kabely. Světlo se díky solárnímu reflektoru samo dobijí, i když bude pod mrakem. Je tedy stoprocentně šetrné k životnímu prostředí. Po západu slunce se naopak světlo dokáže automaticky rozsvítit a při plném nabití dokáže svítit až osm hodin. Příjemná atmosféra Venkovní světlo, jež je vyrobeno z kartáčové nerezové oceli, dodá každé zahradě příjemnou atmosféru. Navíc bezstarostný chod vám zajistí maximální pohodlí a vy si tak můžete užívat krásně prosvětlenou zahradu.

Výjimečný a žádaný kousek Venkovní LED nástěnné solární světlo Smartwares 10.022.91 od dodavatele zboží SmartWares snadno získáte právě zde v bezva akci! Výhodně teď u nás za 613 Kč.