Venkovní LED nástěnné světlo Smartwares 10.042.73, senzor

Venkovní světlo Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním nástěnným světlem od společnosti Smartwares. Je vyrobeno z nerezového... více informací »
Venkovní LED nástěnné světlo Smartwares 10.042.73
Značka: SmartWares
790 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní světlo Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním nástěnným světlem od společnosti Smartwares. Je vyrobeno z nerezového...

Venkovní světlo Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním nástěnným světlem od společnosti Smartwares. Je vyrobeno z nerezového materiálu ve stříbrném provedení a hodí se především ke vchodům, neboť disponuje senzorem pohybu. Světlo se samo rozsvítí po zaznamenání pohybu, a to až na 9 metrů. Po příchodu domů již nebudete muset složitě hledat vypínač. Navíc si jednoduše můžete nastavit čas, aby se světlo zbytečně nerozsvěcovalo přes den. Dopřejte si tedy maximální pohodlí hned po příchodu domů s nástěnným světlem od společnosti Smartwares.

Tento exkluzivní kus Venkovní LED nástěnné světlo Smartwares 10.042.73, senzor od společnosti s výborným jménem SmartWares pořídíte tady nyní napořád výhodně. V akci za 790 Kč.