Venkovní LED nástěnné světlo Smartwares 10.045.48, senzor

Venkovní světlo Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním nástěnným světlem od společnosti Smartwares. Je vyrobeno z nerezového... více informací »
Venkovní LED nástěnné světlo Smartwares 10.045.48
Značka: SmartWares
790 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní světlo Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním nástěnným světlem od společnosti Smartwares. Je vyrobeno z nerezového...

Venkovní světlo Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním nástěnným světlem od společnosti Smartwares. Je vyrobeno z nerezového materiálu a hodí se především ke vchodům, neboť disponuje senzorem pohybu. Světlo se samo rozsvítí po zaznamenání pohybu, a to až na 8 metrů. Po příchodu domů již nebudete muset složitě hledat vypínač. Navíc si jednoduše můžete nastavit čas, aby se světlo zbytečně nerozsvěcovalo přes den. Dopřejte si tedy maximální pohodlí hned po příchodu domů s nástěnným světlem od společnosti Smartwares.

Vynikající produkt Venkovní LED nástěnné světlo Smartwares 10.045.48, senzor od známého předního výrobce SmartWares snadno můžete sehnat již dnes se slevou! Právě nyní za 790 Kč.