Venkovní LED sloupek Smartwares 10.042.75, 45cm

Venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním... více informací »
Venkovní LED sloupek Smartwares 10.042.75
Značka: SmartWares
949 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním...

Venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním zpracováním a nerezová ocel, z níž je světlo vyrobeno, zajistí dlouhou životnost. Bezstarostný chod Energii tomuto zahradnímu světlu poskytuje napájení ze sítě. Světlo disponuje senzorem pohybu. Rozsvítí se vždy, když zaznamená pohyb, a to až na 9 metrů. Může tedy sloužit i jako prevence proti vloupání a vy se tak budete cítit naprosto v bezpečí. Příjemná atmosféra Toto kruhové venkovní světlo, jež je vyrobeno z kartáčové nerezové oceli a dodá každé zahradě příjemnou atmosféru. Navíc bezstarostný chod vám zajistí maximální pohodlí a vy tak nebudete muset složitě hledat vypínač při noční procházce po zahradě.

Tento unikátní produkt Venkovní LED sloupek Smartwares 10.042.75, 45cm od odblíbeného výrobce SmartWares jednoduše můžete najít tady a teď levně. Nyní pořídíte od 949 Kč.