Venkovní LED solární osvětlení Smartwares 10.009.61

Kruhové venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní... více informací »
Venkovní LED solární osvětlení Smartwares
Značka: SmartWares
501 Kč
Ověřit dostupnost
Kruhové venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní...

Kruhové venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním zpracováním a nerezová ocel, z níž je světlo vyrobeno, zajistí dlouhou životnost. Bezstarostný chod Pro chod tohoto světla nejsou zapotřebí žádné kabely. Je totiž napájeno dvěma bateriemi typu AAA, které se dokonce přes den samy dobíjejí díky solárnímu reflektoru. Po západu slunce se naopak světlo automaticky rozsvítí a při plném nabití dokáže svítit až pět hodin. Příjemná atmosféra Toto kruhové venkovní světlo, jež je vyrobeno z kartáčové nerezové oceli, s výkonem 2x 0,06 W dodá každé zahradě příjemnou atmosféru. Navíc bezstarostný chod vám zajistí maximální pohodlí a vy si tak můžete užívat krásně prosvětlenou zahradu.

Zcela unikátní produkt Venkovní LED solární osvětlení Smartwares 10.009.61 od značky s dobrým jménem SmartWares pohodlně seženete právě dnes za super peníze! Momentálně v akci za 501 Kč.