Venkovní LED solární osvětlení Smartwares 10.009.62

Venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním... více informací »
Venkovní LED solární osvětlení
Značka: SmartWares
501 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním...

Venkovní světlo Smartwares Rozzařte si svou zahradu nebo prostor před domem venkovním světlem od společnosti Smartwares. To se pyšní kvalitním zpracováním a nerezová ocel, z níž je světlo vyrobeno, zajistí dlouhou životnost. Bezstarostný chod Pro chod tohoto světla nejsou zapotřebí žádné kabely. Je totiž napájeno dvěma bateriemi typu AAA, které se dokonce přes den samy dobíjejí díky solárnímu reflektoru. Po západu slunce se naopak světlo automaticky rozsvítí a při plném nabití dokáže svítit až pět hodin. Příjemná atmosféra Toto čtvercové venkovní světlo, jež je vyrobeno z kartáčové nerezové oceli, s výkonem 2x 0,06 W dodá každé zahradě příjemnou atmosféru. Navíc bezstarostný chod vám zajistí maximální pohodlí a vy si tak můžete užívat krásně prosvětlenou zahradu.

Unikátní produkt Venkovní LED solární osvětlení Smartwares 10.009.62 od oblíbené značky SmartWares pohodlně pořídíte právě napořád výhodně. Zrovna teď v akci za 501 Kč.