Verbatim DVD-R 4,7GB 16x, 25ks (43538)

Používáte-li k záznamu filmů či zálohování dat média DVD, určitě sáhněte po těchto vysokorychlostních DVD-R od osvědčeného výrobce... více informací »
Verbatim DVD-R 4
Značka: Verbatim
249 Kč
Ověřit dostupnost
Používáte-li k záznamu filmů či zálohování dat média DVD, určitě sáhněte po těchto vysokorychlostních DVD-R od osvědčeného výrobce...

Používáte-li k záznamu filmů či zálohování dat média DVD, určitě sáhněte po těchto vysokorychlostních DVD-R od osvědčeného výrobce VERBATIM. Sada Verbatim DVD-R 16x 43538 obsahuje 25 ks zapisovatelných disků, z nichž každý poskytuje kapacitu 4,7 GB. Jsou určena pro dlouhodobé uchovávání dat, čemuž napomáhá speciální povrch AZO. Tato zapisovací vrstva zaručuje nejvyšší stabilitu zápisu a vynikající životnost. Set Verbatim DVD-R 16x 43538 je určen pro až 16x zápis a dodává se v cenově výhodném cakebox balení. Disky Verbatim DVDR/RW využívají technologii MKM/Verbatim, která zajišťuje, že každá nahrávka bude v té nejvyšší kvalitě. Výrobce zaručuje perfektní kompatibilitu s DVD vypalovačkami i stolními rekordéry různých značek, což z těchto disků činí ideální paměťová média pro ukládání dokumentů, fotografií a hudby. Bonusem je potisknutelný povrch disku, který vám umožňuje vytvořit si CD dle vašich představ. Akční a ve slevě produkt Verbatim DVD-R 4,7GB 16x, 25ks je k dostání bezstarostně na našem webu v rubrice notebooky. Nyní najdete zlevněné výrobky z této oblíbené kategorie na pár kliknutí. V očích zákazníků populární výrobce Verbatim má v nabídce velmi kvalitní sortiment. Nové kousky každý den.

Tento výjimečný výrobek Verbatim DVD-R 4,7GB 16x, 25ks (43538) značky Verbatim můžete dostat zrovna dnes trvale výhodně! V akci za cenu 249 Kč.