Vestavná indukční sklokeramická varná deska Mora VDIT655FF

Výkonný pomocník Indukční vestavná sklokeramická deska MORA VDIT 655 FF s broušenými hranami je vybavená 4 indukčními zónami, které zahřívají... více informací »
Vestavná indukční sklokeramická varná deska Mora
Značka: Mora
10 314 Kč
Ověřit dostupnost
Výkonný pomocník Indukční vestavná sklokeramická deska MORA VDIT 655 FF s broušenými hranami je vybavená 4 indukčními zónami, které zahřívají...

Výkonný pomocník Indukční vestavná sklokeramická deska MORA VDIT 655 FF s broušenými hranami je vybavená 4 indukčními zónami, které zahřívají pouze dno nádoby a z důvodu nízké teploty povrchu desky nedojte k připálení a deska se velmi snadno čistí. Indukční vaření je nejenom rychlé, úsporné, ale i velmi bezpečné. Větší zóna pro vaření Varná deska disponuje extra výkonem PowerBoost, což výrazně zkracuje dobu ohřevu. Díky díky oktagonovým zónám AreaFlex můžete jednoduše dvě vertikální zóny spojit do jedné a tím vytvořit jednu větší. Perfektní řešení pro současnou přípravu větších kusů jídla a příloh. Snadno a bezpečně Díky dětské pojistce teď nechat děti v kuchyni bez dozoru nebylo nikdy bezpečnější, protože tato funkce jim brání varnou desku zapnout. Praktická funkce TimeAssist pomáhá udržovat přehled o tom, jak dlouho už vaříte. Už nemusíte sledovat hodinky nebo přemýšlet, kdy jste začali pokrm připravovat. Nyní můžete hlídat čas přímo na varné desce.
Tento kvalitní produkt Vestavná indukční sklokeramická varná lze sehnat přímo tady na našich stránkách v oblíbené sekci indukční desky. Nyní najdete ostatní kusy z naší kategorie ve výprodejové akci. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce Mora. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento kus Vestavná indukční sklokeramická varná deska Mora VDIT655FF od společnosti Mora jednoduše můžete získat zrovna dnes až neuvěřitelně levně. Momentálně v akci za 10 314 Kč.