Vestavná kombinovaná lednice Beko BCSA285K3SN MinFrost POUŽITÉ, N

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vestavná kombinovaná lednice Beko BCSA285K3SN MinFrost Vestavná... více informací »
Vestavná kombinovaná lednice Beko BCSA285K3SN MinFrost
Značka: Beko
7 463 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vestavná kombinovaná lednice Beko BCSA285K3SN MinFrost Vestavná...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vestavná kombinovaná lednice Beko BCSA285K3SN MinFrost Vestavná kombinovaná lednice Beko BCSA285K3SN se stane nedílnou součástí vaší kuchyně. Svou energetickou třídou spadá do kategorie A+, která ušetří vaše finance. Chladící část nabízí chladící prostor o objemu 193 l a do mrazáku se vejde až 78 l potravin. Chladící prostory Vnitřní prostor chladničky je rozdělen 2 + 1 skleněnými policemi, které lze nastavit podle vlastních preferencí a uspořádat si vnitřní prostor. Dále se zde nachází zásuvky vhodné do pro skladování ovoce a zeleniny společně s přihrádkami na boční stěně dvířek, které poskytují další úložný prostor. Vlastnosti mrazáku Třída mrazení u tohoto spotřebiče je 4*. Mrazící kapacita je 4 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu či poruše zařízení je akumulační doba až 20 hodin. MinFrost Díky technologii MinFrost bude docházet k menší tvorbě námrazy, díky čemuž dojde k úspoře energie a méně frekventované nutnosti spotřebič odmrazovat, což vám ušetří váš čas. LED osvětlení LED osvětlení uvnitř lednice poskytuje lepší orientaci v prostoru, díky čemuž vždy rychle najdete vše co hledáte. Flexibilní dvířka Nastavte si otevírání dvířek dle prostorových možností vaší kuchyně či vašich vlastních preferencí. Tímto způsobem budete moci umístit spotřebič na jakékoli místo a být si jistí, že skvěle zapadne.

Hodně povedený produkt Vestavná kombinovaná lednice Beko BCSA285K3SN MinFrost POUŽITÉ, N od výrobce s mnohaletou tradicí Beko můžete koupit zde výhodně! Zrovna teď v akci za 7 463 Kč.