Vestavná kombinovaná lednice Candy CBL3518F

Chladničky Candy Fresco Fresco je zbrusu nová Candy lednice s mrazákem dole navržená v Itálii. Lednice přichází na trh v různých rozměrech tak, aby... více informací »
Vestavná kombinovaná lednice Candy
Značka: Candy
9 399 Kč
Ověřit dostupnost
Chladničky Candy Fresco Fresco je zbrusu nová Candy lednice s mrazákem dole navržená v Itálii. Lednice přichází na trh v různých rozměrech tak, aby...

Chladničky Candy Fresco Fresco je zbrusu nová Candy lednice s mrazákem dole navržená v Itálii. Lednice přichází na trh v různých rozměrech tak, aby snadno zapadla do jakékoliv kuchyně. Možnost přizpůsobení vnitřních částí lednice vašim potřebám díky jejich flexibilnímu systému nastavení činí ledničku skutečně obnovitelnou a lehce nastavitelnou pokaždé, když to potřebujete. Navíc s aplikací hOn můžete dosáhnout plného potenciálu chladničky, a to jak v modelech připojených k aplikaci přes Wi-Fi, tak i u modelů bez konektivity, kde aplikace slouží pouze jako zdroj zajímavého obsahu. Omezte změny teploty v lednici a mrazáku Senzory Smart Cool automaticky rozpoznávají změny teploty způsobené nedovřenými dveřmi či horkými potravinami uvnitř lednice a mrazáku. Jakmile senzory zaznamenají teplotní změny, upozorní lednici, která obnoví správné teplotní podmínky, a zajistí tak optimální uchování potravin. Nastavte správnou teplotu Nastavte teplotu vaší ledničky a mrazničky na jednu ze čtyř různých úrovní a aktivujte funkci Super Cool pomocí intuitivního zabudovaného displeje. Šetřete energii a peníze Podle nového energetického štítku patří tato chladnička Candy Fresco CBL3518F do energetické třídy F. Ve srovnání se spotřebiči třídy G snižuje spotřebu až o 20 %, šetří energii, peníze a respektuje životní prostředí. Rychlé ochlazení jídla a nápojů Kdykoli potřebujete rychle zchladit jídlo či nápoje, aktivujte ve vaší lednici Candy Fresco funkce Super Cooling nebo Super Freezing, při kterých chladnička dosáhne rychle požadované optimální teploty. Zabraňte tvorbě plísní Zredukujte tvorbu plísní za pomoci hygienického těsnění Hygiene Gasket, speciálního těsnění lednice i mrazáku. Zabraňte tvorbě námrazy uvnitř lednice Technologie Low Frost chladničky Candy Fresco ve srovnání s chladničkami se statickým chlazením snižuje tvorbu námrazy až o 20 %. Jednoduché nastavení polic v lednici Police z tlusté vrstvy skla jsou bezpečné při manipulaci a odolné pro skladování vašich potravin. Díky zaoblenému a elegantnímu designu se snadno čistí a zabraňují usazování nečistot ve štěrbinách. Nastavitelné police ve dveřích lednice Nastavte police ve dveřích lednice podle vašich potřeb a užijte si až 100 různých kombinací vnitřního uspořádání pro plnou flexibilitu skladování potravin. Svět chytrých technologií Stáhněte si aplikaci hOn a čerpejte bez připojení k Wi-Fi doplňkový obsah, který vám zjednoduší každodenní život. Jednoduchá instalace vaší lednice Různé velikosti lednice a reverzibilní dvířka se systémem snadné instalace umožní zabudovat chladničku do jakéhokoli uspořádání kuchyně. Veškeré panty a upevňovací body jsou dodávány s decentním krytem, který představuje důkaz opravdového citu pro každý detail lednic Candy.

Hodně povedený kus Vestavná kombinovaná lednice Candy CBL3518F od dodavatele s dlouholetou historií Candy pohodlně seženete momentálně v naši nabídce výhodně. Akční cena od 9 399 Kč.