Vestavná kombinovaná lednice Candy CIO 225EE VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace.Fotografie je ilustrativní, tento model je k dispozici bez dekoru,... více informací »
Vestavná kombinovaná lednice Candy
Značka: neuvedeno
7 731 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace.Fotografie je ilustrativní, tento model je k dispozici bez dekoru,...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace.Fotografie je ilustrativní, tento model je k dispozici bez dekoru, tedy bez krytu dvířek. Vestavná kombinovaná chladnička Candy CIO 225EE/N Hledáte kvalitní ledničku, která se postará o vaše potraviny a zaručí jejich dlouhodobou čerstvost? Pokud ano, tak je vestavná chladnička Candy CIO 225EE/N nejlepší volba. Jako velké plus se určitě dá považovat její tichý chod = maximálně 39 dB. Díky tomu nehrozí, že by vás nějak rušila, či dokonce lezla na nervy. Další velkou výhodou je funkce automatického odmrazování chladničky. Ta slouží k tomu, že voda je odváděna pryč a nehromadí se tedy uvnitř, což má za následek, že nebudete muset trávit dlouhé hodiny její údržbou. Abyste měli vždy dokonalý přehled o uložených potravinách, je zde zabudované LED osvětlení. To se pyšní hned několika výhodami. Je velice energeticky efektivní, zaručuje dlouhou životnost a kvalitnější osvětlení, které nevyzařuje teplo, což má velice pozitivní vliv na kvalitu skladovaných surovin. Největší výhodou ale stále zůstává její nízká spotřeba. Ta ji řadí do energetické třídy E. To znamená, že je nejen šetrná k životnímu prostředí, ale především k vaší peněžence. Chutné potraviny Chladicí část vás potěší svým rozložením a celkovým objemem, který činní 179 litrů = 163 litrů chladící a 16 litrů mrazící část. Aby byl vnitřní prostor využit, co nejefektivněji je rozdělen 2+1 nastavitelnými policemi z tvrzeného skla, které bez problému unesou i větší hrnec s polévkou. Dále zde naleznete 3 přihrádky na dveřích, které jsou ideální pro skladování mléka, lahví či zavařenin. Ovšem nejlepší zůstává speciální šuplík Crisper pro ukládání ovoce a zeleniny. Ty zde dostanou prvotřídní péči a odmění se vám tím, že si zachovají svoji čerstvost a originální lahodnou chuť po co nejdelší možnou dobu. Spotřebič nezůstává pozadu ani s kvalitou mrazení. Ta se pyšní dokonce 4 hvězdičkami.
Povedený kus můžete koupit právě na stránkách v populární rubrice s mrazákem nahoře! Podívejte se na ještě jiné produkty ve zmíněné sekci v bezva akci! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka neuvedeno dlouhodobě dodává vynikající zboží. za příznivou cenu. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento výjimečný výrobek Vestavná kombinovaná lednice Candy CIO 225EE VADA VZHLEDU, ODĚRKY od kvalitní společnosti neuvedeno pohodlně pořídíte aktuálně na webu trvale výhodně! Nyní získáte od 7 731 Kč.