Vestavná kombinovaná lednice Electrolux LNT3LF14S

Méně plýtvání potravinami Lednice Electrolux je vybavena praktickou technologií ColdSense, která po každém otevření dveří... více informací »
Vestavná kombinovaná lednice Electrolux
Značka: Electrolux
14 990 Kč
Ověřit dostupnost
Méně plýtvání potravinami Lednice Electrolux je vybavena praktickou technologií ColdSense, která po každém otevření dveří...

Méně plýtvání potravinami Lednice Electrolux je vybavena praktickou technologií ColdSense, která po každém otevření dveří obnovuje teplotu až o 40 % rychleji oproti běžným chladničkám. Skladované potraviny díky tomu nejsou vystavovány teplotním šokům, tudíž se tak rychle nezkazí. S inovativní technologií ColdSense se snižuje plýtvání potravinami až o 20 %. Technologie LowFrost S technologií LowFrost již nebudete muset odmrazovat tak často. Snižuje množství vytvořené námrazy a tím šetří váš čas i spotřebu energie. FastFreeze Funkce, která během krátké doby zmrazí čerstvé potraviny, čímž jim pomůže lépe uchovat nutriční hodnoty.
Tento nejprodávanější produkt naleznete bez obtíží tady a teď na našem webu zařazený v sekci s mrazákem dole! Připravili jsme pro vás jiné produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci. To ale není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od výrobce Electrolux. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Vestavná kombinovaná lednice Electrolux LNT3LF14S od společnosti s dlouholetou tradicí Electrolux jde pořídit v naší online nabídce v bezva akci. Výhodně za super cenu 14 990 Kč.