Vestavná kombinovaná lednice Siemens KU15LADF0

Funkce SuperMrazení Funkce Supermrazení zajišťuje stále ideální teplotu uvnitř mrazáku v případě vkládání nových čerstvých potravin do... více informací »
Vestavná kombinovaná lednice Siemens
Značka: Bosch
14 391 Kč
Ověřit dostupnost
Funkce SuperMrazení Funkce Supermrazení zajišťuje stále ideální teplotu uvnitř mrazáku v případě vkládání nových čerstvých potravin do...

Funkce SuperMrazení Funkce Supermrazení zajišťuje stále ideální teplotu uvnitř mrazáku v případě vkládání nových čerstvých potravin do mrazicího prostoru. I během velkého nákupu nedojde k roztátí již uskladněných zamražených potravin. Aktivací funkce Supermrazení dojde ke snížení teploty uvnitř mrazničky až na -30 °C. Podle množství nově vkládaných potravin se liší doba o kolik hodin předem je potřeba funkci aktivovat. Systém soft Close Dveře chladničky vlastní systém soft Close, které se vždy postarají o jejich jemné a automatické dovření v úhlu 20° a níže. Bezpečnostní sklo Celkový objem chladničky činní 108 l z toho je 15 l malý mrazící box. Prostor chladničky je vybaven 2 policemi z bezpečnostního skla, 2 přihrádky ve dveřích a 1 zásobníkem pro uchování zeleniny a ovoce. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí úsporných LED světel.

Tento neodolatelný kousek Vestavná kombinovaná lednice Siemens KU15LADF0 od skvělého výrobce Bosch jednoduše pořídíte právě nyní za skvělou cenu. V současnosti za 14 391 Kč.
Další produkty z kategorie S mrazákem