Vestavná kombinovaná lednice Whirlpool SP40 800 EU 1 OBAL POŠKOZE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vestavná kombinovaná lednice s mrazákem dole Whirlpool SP40... více informací »
Vestavná kombinovaná lednice Whirlpool SP40 800 EU
Značka: neuvedeno
17 402 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vestavná kombinovaná lednice s mrazákem dole Whirlpool SP40...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vestavná kombinovaná lednice s mrazákem dole Whirlpool SP40 800 EU 1 Vestavná kombinovaná chladnička Whirlpool SP40 800 EU 1 se stane nepostradatelnou součástí vaší kuchyňské linky. Pro chlazení potravin nabízí kapacitu až 300 l a pro jejich dlouhodobější uchovávání v můžete využít mrazničku o objemu 101 l. Vždy tak budete mít dostatek prostoru pro vše, co je potřeba. 6. SMYSL Control Inteligentní technologie 6. SMYSL Control neustále kontroluje teplotu jak v chladničce, tak i v mrazáku. V případě teplotních výkyvů okamžitě zasahuje, aby skladované potraviny neztrácely na své kvalitě. Otevírání dveří tedy již není pro vaše pochoutky žádnou hrozbou. Direct Cool s funkcí Less Frost S technologií Less Frost vám odmrazování půjde rychle a snadno. Je to dáno výparníkem, který je umístěn kolem vnitřního prostoru mrazničky. Díky tomu se led utváří pouze na stěnách, takže manipulaci se zásuvkami nebude ztěžovat námraza. Extra space Vestavná chladnička Whirlpool SP40 800 EU 1 přichází s inovativní konstrukcí, která vám přináší až o 40 % více místa pro skladování potravin. Upravte si vnitřní prostory tak, aby vyhovovaly vašim potřebám! Rychlé zchlazení čerstvých potravin Čerstvý nákup, který vložíte do lednice, navyšuje vnitřní teplotu chladničky. Zkracuje tak trvanlivost potravin, čemuž se ovšem dá zamezit aktivací funkce Fast Cooling. Senzory zabudované v interiéru spotřebiče automaticky upravují teplotu chlazení tak, aby potraviny vydržely co nejdéle svěží a chutné. Navíc vám zrychlené chlazení sníží náklady na spotřebu energie. Fast Freeze Je to ideální funkce v případech, kdy se chystáte do mrazničky uskladnit větší množství potravin najednou. Stačí 24 hodin dopředu dlouze stisknout tlačítko Freezer. Nové potraviny jsou zmrazené v rychlejším čase, což jim umožní zachovat si jejich živiny. Dotykový displej Ovládací panel je přehledný, veškeré nastavení provedete s lehkostí pouhým dotykem prstu. Energeticky úsporné LED osvětlení poskytne dokonalý přehled nad vším, co máte v chladničce uskladněné. Kombinovaná lednice Whirlpool SP40 800 EU 1 perfektně zapadne do kuchyně i výklenku. Je konstruovaná tak, aby dveře při otevírání nevybočovaly a nenarážely na vedlejší stěnu nebo kus nábytku. Pokud teplota v mrazničce stoupne nad -9 °C, například v důsledku výpadku proudu, upozorní vás světelná ikona v doprovodu zvukové výstrahy. V případě, že necháte dvířka chladničky delší dobu otevřená, upozorní vás alarm. MAXI zásuvka na ovoce Ideální skladovací prostor pro čerstvé ovoce, kde se teplota drží okolo 5 °C.
Oblíbený a kvalitní výrobek máte možnost nakoupit snadno tady na našem webu zařazený v kategorii s mrazákem dole. Nyní najdete další produkty z naší sekce za nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na více kvalitních produktů od značky neuvedeno. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka neuvedeno pro své zákazníky poskytuje vynikající výrobky..

Tento velmi oblíbený kus Vestavná kombinovaná lednice Whirlpool SP40 800 EU 1 OBAL POŠKOZE od našeho výrobce neuvedeno seženete tady pořád výhodně. Výhodně za 17 402 Kč.